×

Na zdjęciu ukrył się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania

Nasze psiaki potrafią być prawdziwymi mistrzami kamuflażu. Czasem tak dobrze wtopią się w otoczenie, że przez wiele godzin nie potrafimy ich znaleźć! Doskonałym dowodem tego jest pewne zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie wśród internautów. Jest na nim ukryty psiak, jednak większość ludzi nie potrafi go odszukać. 98% osób poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania. A ty, jesteś spostrzegawczy?

Zagadka, która rozbroiła internautów

W sieci często pojawiają się zdjęcia z ukrytymi przedmiotami, osobami czy też zwierzętami. Zdarza się, że ludzie przez długi czas się nad nimi głowią. Fotografia, którą za chwilę zobaczysz, wywołała jednak jeszcze większe poruszenie. Z pozoru jest to zwykłe zdjęcie kuchni, jednak tak naprawdę, to właściciel sfotografował swojego psa, który idealnie wtopił się w otoczenie.

A Ty, potrafisz odnaleźć psa na zdjęciu?

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

98% ludzi poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania!

Zagadka okazała się być wyjątkowo trudna. Sprawiła spory kłopot internautom, a co więcej, okazało się, że aż 98% osób poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania psa! Wiele internautów było rozwścieczonych tym zdjęciem – przyglądali się mu tak długo, a mimo to wciąż nie byli w stanie odnaleźć czworonoga. Niektórzy twierdzili nawet, że to oszustwo. Istniały jednak osoby, którym udało się dostrzec psiaka. Jedynie nieliczni chwalili się, że wystarczy jeden rzut oka, a futrzaka od razu widać.

Aby rozwiązać zagadkę, warto jest posłuchać wskazówek osób, którym udało się ujrzeć czworonoga. Radzą, aby analizować zdjęcie kawałek po kawałeczku, a wtedy łatwiej jest rozwiązać zagadkę.

Zagadka ta sprawia spory kłopot, a jedynie 2% osób ma wystarczająco cierpliwości, aby dać sobie z nią radę. Pozostali poddają się już po 10 minutach. A tobie udało się odnaleźć psa na zdjęciu?

Aby zobaczyć rozwiązanie zagadki, przewiń niżej

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Zobacz także: Wśród pluszaków ukrył się kotek. Większość osób nie potrafi go odnaleźć

Zobacz także: 15 zwierzaków, które są mistrzami kamuflażu. Założymy się, że nie znajdziesz ich wszystkich!

Zobacz także: 30 psiaków, które są mistrzami zabawy w chowanego

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować