×

Wśród pluszaków ukrył się kotek. Większość osób nie potrafi go odnaleźć

Dzisiaj przychodzimy do Was z prawdziwym testem na spostrzegawczość. Uroczy kotek o imieniu Obi ukrył się wśród sterty pluszaków, a większość osób nie potrafi dostrzec go na zdjęciu. A Tobie się to uda?

Mistrz kamuflażu

Kot o imieniu Obi to prawdziwy mistrz kamuflażu. Każdego dnia zaskakuje swoją rodzinę, wybierając coraz to dziwniejsze miejsca do ucięcia sobie drzemki. Tym razem postanowił zakopać się w stercie pluszaków, które należą do córki Marca Carney. Mężczyzna widząc tak dużo maskotek w jednym miejscu, od razu zrobił zdjęcie, ale dopiero po czasie dostrzegł, że na fotografii znajduje się też Obi!

Test na spostrzegawczość

Zdjęcie trafiło do Internetu, a większość użytkowników nie potrafiło odnaleźć futrzaka. Czas na spostrzegawczość. Przyjrzyj się uważne fotografii i postaraj się znaleźć kota:

Przewiń niżej, aby zobaczyć rozwiązanie!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Udało Ci się? Koniecznie daj nam o tym znać w komentarzu!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować