×

Miał zanieść obrączki, zamiast tego rozwalił całą ceremonię. Wszyscy płakali ze śmiechu!

Uroczystość ślubna to zawsze niezwykły dzień dla pary młodej. W tym wypadku ważny był również dla ich psa, który nie mógł wręcz doczekać się, aż ceremonia się zacznie. Nagranie z tego, co zrobił później, rozśmieszyło internautów do łez. Para młoda również miała nie lada ubaw z zachowania swojego psa.

Para młoda nie mogła powstrzymać śmiechu

To miała być zwyczajna uroczystość ślubna. Wszystko było przygotowane w najdrobniejszym elemencie. Zadbano o dekoracje w plenerze, sprzęt, fotografa, ustawienie krzeseł oraz tort. Para młoda wynajęła nawet profesjonalnego tresera, aby przygotował ich ukochanego labradora do tego wielkiego dnia. Dlaczego? Ponieważ psiak miał nie lada zadanie do wykonania.

Źródło:<a href= Inside Edition / YouTube.com">

Źródło: Inside Edition / YouTube.com

Wszyscy płakali ze śmiechu

Psiak miał z wdziękiem zanieść obrączki do ołtarza wraz z drużbą. Niestety nie mógł powstrzymać emocji i zamiast grzecznie podejść do pary młodej, wyrwał się drużbie i poleciał radośnie w stronę swojego pana. Nie zważając na to, że przewraca wszystko dookoła, łącznie z mikrofonem. Miał w sobie bezgraniczną radość, która go roznosiła… a raczej wszystko to, co stanęło przed nim. Tak bardzo był podekscytowany! Wszyscy, w tym para młoda, wybuchli gromkim śmiechem. To z pewnością była najlepsza atrakcja tejże ceremonii.

 

Może Cię zainteresować