×

Miał zanieść obrączki, zamiast tego rozwalił całą ceremonię. Wszyscy płakali ze śmiechu!

Uroczystość ślubna to zawsze niezwykły dzień dla pary młodej. W tym wypadku ważny był również dla ich psa, który nie mógł wręcz doczekać się, aż ceremonia się zacznie. Nagranie z tego, co zrobił później, rozśmieszyło internautów do łez. Para młoda również miała nie lada ubaw z zachowania swojego psa.

Para młoda nie mogła powstrzymać śmiechu

To miała być zwyczajna uroczystość ślubna. Wszystko było przygotowane w najdrobniejszym elemencie. Zadbano o dekoracje w plenerze, sprzęt, fotografa, ustawienie krzeseł oraz tort. Para młoda wynajęła nawet profesjonalnego tresera, aby przygotował ich ukochanego labradora do tego wielkiego dnia. Dlaczego? Ponieważ psiak miał nie lada zadanie do wykonania.

Wszyscy płakali ze śmiechu

Psiak miał z wdziękiem zanieść obrączki do ołtarza wraz z drużbą. Niestety nie mógł powstrzymać emocji i zamiast grzecznie podejść do pary młodej, wyrwał się drużbie i poleciał radośnie w stronę swojego pana. Nie zważając na to, że przewraca wszystko dookoła, łącznie z mikrofonem. Miał w sobie bezgraniczną radość, która go roznosiła… a raczej wszystko to, co stanęło przed nim. Tak bardzo był podekscytowany! Wszyscy, w tym para młoda, wybuchli gromkim śmiechem. To z pewnością była najlepsza atrakcja tejże ceremonii.

 

Może Cię zainteresować