×

Mama przyłapała dziecko i psa. Widząc, co robią, od razu chwyciła za telefon

Nie ma bardziej uroczego widoku niż wspólnie śpiące dziecko i pies. Kiedy kobieta weszła do sypialni swojego malca, zastała tam widok, który chwycił ją za serce. Jej syn zasnął, wtulając się w psa. To było naprawdę urocze! Nagranie z tej pięknej sceny jest po prostu przesłodkie!

Dziecko i pies zasnęli razem

Psy to cudowne zwierzęta. Synonim miłości i bezpieczeństwa. Dlatego synek kobiety, który uwielbiał brać psiaka do łóżka, zasnął wtulony w psa. Dziecko i pupil wyglądali po prostu rozkosznie śpiąc razem. Mama chłopca była wręcz wzruszona tym widokiem. Postanowiła nagrać całą scenę na pamiątkę. Patrzenie na tych dwóch urwisów dawało jej mnóstwo przyjemności!

Swoim filmikiem podzieliła się w mediach społecznościowych. Internauci nie kryli wzruszenia tym rozkosznym obrazem. Wszyscy wpadli w zachwyt nad tym, że maluch i jego psiak tak się kochają i śpią cichutko przytuleni. To pokazuje, jak ogromna może być więź między psem a człowiekiem, niezależnie od wieku.

rumble

rumble

rumble

rumble

Kobieta na długo zapamięta tą magiczną chwilę, a dzięki temu, że uwieczniła ją na nagraniu, będzie mogła często do niej wracać. I zawsze, kiedy znów przypomni sobie ten obraz, uśmiech pojawi się na jej twarzy! Szczególnie rozbrajające jest to, że spod kocyka widać było jedynie łapy psa i stopy dziecka, które wystają sobie, jak gdyby nigdy nic. Życzymy psiakowi i maluchowi więcej takich cudownych chwil, które będzie mogła uwieczniać mama chłopca. To najpiękniejsza możliwa pamiątka!

 

Może Cię zainteresować