×

Mama jest w szoku, gdy znajduje zupełnie obcego kota w łóżku swojej córki

Córka Lynn Farrell zawsze była miłośniczką zwierząt, więc kiedy rodzina przeprowadziła się do nowego domu w pobliżu dużej kolonii bezpańskich kotów, była bardzo szczęśliwa. Nie przewidziała jednak, jak to wszystko się skończy.

„Ona uwielbia zwierzęta”

Córka Lynn chętnie głaszcze i karmi każde napotkane zwierzę, ale ponieważ koty z kolonii były zdziczałe, Lynn nie martwiła się o to, że pójdą za jej pociechą do domu. Pewnej nocy zastała jednak córkę w łóżku z niespodziewanym gościem. Jak Lynn wspomina, tego wieczora położyła córkę wcześnie do łóżka, spodziewając się typowych protestów. Ale zamiast tego jej córka odpowiedziała: „OK, mamo”. Lynn w tym momencie od razu nabrała podejrzeń. I słusznie.

Spryt dziecka

Nie upłynęło wiele czasu i Lynn postanowiła sprawdzić, co dzieje się w pokoju jej córki. Była w szoku, gdy zastała ją w towarzystwie słodkiego kotka. Dziewczynkę czekała teraz niewygodna spowiedź. Okazało się, że sprytna mała przemyciła kotka do domu w porze obiadowej. Zorganizowała także dla futrzaka miskę z jedzeniem i kolejną z wodą, a nawet swoistą kuwetę. Wszystkie te sprzęty ukryła w szafie. Jak się na domiar okazało, to nie była pierwsza noc, którą kociak spędził z dziewczynką.

Spryt kota

Lynn wzruszona zachowaniem swojej córki, a także będąc pod wrażeniem jej przebiegłości postanowiła, że nie ma sensu walczyć z wiatrakami i pozwoli jej zatrzymać kociaka. Kotek został nazwany Pumpkin Jr. Po uczynieniu go oficjalnym domownikiem, jako prezent powitalny Lynn zafundowała mu kąpiel , a także wizytę u weterynarza, gdzie został odrobaczony i był leczony na pchły. Okazało się jednak, że Pumpkin tak nie do końca był bezpański – wkrótce wyszło na jaw, że należał do sąsiada z drugiej strony ulicy, który trzymał go na dworze. To „trochę” skomplikowało sytuację, ale na szczęście jego właściciel okazał się wyrozumiałą osobą i nie miał nic przeciwko, by kociak spędzał znaczną ilość czasu z córeczką Lynn. Tak oto sprytny futrzak stał się panem dwóch domów i dwóch serc.

 

Źródła: www.thedodo.com

Może Cię zainteresować