×

Mały jamniczek i jego słodkie wyczyny na śniegu. Filmik podbija Internet!

Chociaż niskie temperatury powodują, że najchętniej zostałoby się w domu, pewien psiak pokazuje, że to najlepszy czas na harce. Kiedy zostaje wypuszczony z transportera i widzi śnieg, od razu oddaje się śnieżnej zabawie. Był tak pełen energii i radości, że postanowiono to uwiecznić. Filmik trafił do Internetu, gdzie ludzie nie mogli powstrzymać się od uroczych komentarzy, zachwyceni tym, co maluch wyprawia!

Jamniczek bawił się na śniegu

Szczeniak o imieniu Doxie pierwszy raz zobaczył śnieg. Zaciekawiony białym puchem, kiedy tylko wypuszczono go z transportera, nie powstrzymał się od harców. Wpadł w prawdziwy radosny szał, którego nie mógł za nic powstrzymać. Widok, jak bawi się na śniegu, był naprawdę bezcenny. Do tego stopnia, że właścicielka psiaka postanowiła to wszystko nagrać. I nic dziwnego, w końcu to świetna pamiątka! Nagranie postanowiła wrzucić do sieci. Szybko stało się viralowe, ludzie non stop sobie je udostępniali, do tego stopnia, że obecnie ma ponad 3,2 miliona wyświetleń!

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Wiele osób komentowało nagranie, pisząc, że też chciałoby mieć takiego uroczego szczeniaka. Inni chętnie zamieniliby się z psiakiem miejscami. Ten uroczy jamniczek naprawdę jest godny uwagi!

Tik Tok

Tik Tok

 

@sophiethedoxie Sophie loves snow ❄️☃️?. #fyp #foryoupage #dachshund #dogsoftiktok #dachshundsoftiktok #dachshundpuppy #dog #sausagedog #minidoxie #pet ♬ It’s Beginning to Look a Lot like Christmas – Michael Bublé

Może Cię zainteresować