×

Mała chihuahua rzuca się w pogoń za wielkim bernardynem. Bardzo szybko tego pożałowała

Mała chihuahua chciała pobawić się z o wiele większym od niej bernardynem. Nie sądziła, że niewinna zabawa drastycznie zmieni swój obrót. Maluch chciał jedynie pobawić się w berka, ale w pewnym momencie role się odwróciły. Kiedy chihuahua myślała, że wygra zabawę, bo to ona goniła, to nagle bernardyn ją przechytrzył. Przerażona zaczęła z piskiem uciekać. Nagranie, które trafiło do sieci, naprawdę rozbawia. Ostrzega, aby uważać z kim bawisz się w pościg, bo ta zabawa bywa naprawdę nieprzewidywalna!

Reklama

Chihuahua została przechytrzona

Był ciepły i słoneczny dzień. Idealny do psich zabaw na dworze, dlatego nie dziwi fakt, że chihuahua postanowiła pobawić się w berka ze swoim kompanem – olbrzymim bernardynem. Mimo różnicy wzrostu, dobrze się ze sobą dogadywali. Tito, bo tak na imię ma mały psiak, chciał przechytrzyć swojego większego przyjaciela i zaczął go gonić. Wydawało mu się, że wygra, jednak po którymś kółku wokół drewnianych bali, rolę nagle się odwróciły. Kiedy chihuahua zrozumiała, co się stało, była przerażona. Nie sądziła, że Odin, jego kumpel-bernardyn, tak go wykiwa! I nagle to on zacznie go gonić!

Instagram

Instagram

Chociaż od zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi, czasem, jak to w każdej takiej więzi bywa, robili sobie różne psoty. Dlatego nie ma nic zaskakującego w tym, że bernardyn postanowił trochę namieszać w zabawie. Ich właściciel nie raz widział, jak razem się bawią i śpią. Widać było, że świetnie się dogadują. Jednak bernardyn wiedział, że mały psiak ma swój temperament, który przerasta czasem jego małe rozmiary i postanowił utrzeć mu nosa. I udało mu się to, ponieważ Tito zaczął biegać i piszcząc w niebogłosy. Na szczęście Odin nie zamierzał go zaatakować, a jedynie trochę pogonić. Chciał pokazać małemu kumplowi, że nie da sobą rządzić. Dla Tito to była niezła nauczka, zaś dla właściciela powód do śmiechu. Tito uciekł, gdzie pieprz rośnie, a Odin czuł się wygrany w ich zabawie.

Reklama
Instagram

Instagram

Nagranie z zabawy trzeba zobaczyć!

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tito&Odin (@tito.and.odin)

Reklama

Może Cię zainteresować