×

Magik pokazuje sztuczki psom ze schroniska. Reakcje czworonogów są bezcenne

Osobiście, gdy widzę jakikolwiek pokaz magii, to zawsze jestem osłupiona. Za każdym razem zastanawiam się, w jaki sposób wykonywane są te wszystkie sprytne sztuczki. Trzeba przyznać, że magicy potrafią sprawić, że ludziom opadają szczęki. Zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby zamiast ludzi to psy były widzami? Jeśli pragniesz znać odpowiedź na to pytanie, to znajdujesz się w idealnym miejscu. W ostatnim czasie magik John Stessel pokazał kilka swoich sztuczek czworonogom ze schroniska. Ich reakcje były po prostu bezcenne!

John Stessel wykonał pokaz magii dla psów ze schroniska

„Zazwyczaj wykonuję pokazy dla ludzi, ale tym razem miałem szansę wystąpić przed zupełnie innym typem publiczności – dla futrzaków ze schroniska. To było super doświadczenie, bo ich reakcje były bezcenne.” – mówi magik.

Powód akcji był szlachetny

Mężczyzna złożył wizytę w schronisku Town of Hempstead Animal Shelter w Nowym Jorku. Tam wykonał prywatne pokazy dla psów, które cały czas szukają kochających domów. Wszystko zostało nagrane dzięki współpracy z reżyserem Robem Blissiem oraz TBS, a następnie udostępnione w sieci. Dzięki temu czworonogi miały szansę zaprezentować swoje urocze osobowości przed szerszym gronem odbiorców. To daje im większą możliwość na znalezienie upragnionych rodzin.

„Bardzo spodobał mi się pomysł wystąpienia przed psiakami ze schroniska. Kocham zwierzęta, a dzięki temu zapewniłem im odrobinę odskoczni od codziennego życia. Co więcej, dzięki tej akcji one mają większą szansę na adopcję. Każdy z tych czworonogów jest wyjątkowy i gdybym tylko mógł, najchętniej przygarnąłbym je wszystkie. To było wspaniałe doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę.” – opowiada John Stessel.

Oto film z udziałem Johna Stessela i jego futrzanej publiczności:

Reakcje zwierzaków były bezcenne

„Reakcje tych piesków na moje sztuczki były niesamowite. Były w tym wszystkim takie urocze. To było naprawdę wyjątkowe.” – przyznał magik.

Po pokazie psiaki otrzymały smakołyki i dużą ilość miłości

„Po wszystkim dałem im smakołyki i spędziłem z nimi trochę czasu. Te psy najbardziej na świecie pragną miłości i to widać. Mam nadzieję, że ich marzenia już wkrótce się spełnią. Nigdy nie zapominajcie o zwierzakach mieszkających w schroniskach!” – dodał mężczyzna.

Ludziom bardzo spodobała się ta inicjatywa

Od czasu publikacji filmik z udziałem magika oraz psami został już obejrzany przez prawie sto tysięcy osób. Zyskał również sporo komentarzy. Internautom bardzo spodobała się ta inicjatywa. Uważają, że takie akcje powinny być organizowane znacznie częściej.

Osobiście jestem tego samego zdania. Powinniśmy pomagać zwierzakom ze schronisk, ponieważ one też zasługują na miłość i uwagę!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować