Kategorie PsyWideo

Listonosz zbliża się do „niebezpiecznego” psa. O tym spotkaniu mówił cały świat

Oto kolejny przykład, że w życiu nie powinniśmy kierować się stereotypami i oceniać po pozorach!

Kyza to 9-miesięczny owczarek niemiecki. Jego opiekun, Michael mówi, że Kyza postrzegany jest często jako niebezpieczny, a ludzie wolą go omijać. I choć zwierzak rzadko szczeka, Michael wierzy, że surowa ocena jego psa wiąże się z dużymi rozmiarami oraz krzywdzącymi stereotypami.

Psiak mieszka ze swoim właścicielem w Nowej Zelandii. Pewnego dnia, Michael uchwycił na nagraniu spotkanie swojego pupila z listonoszem – Steve’em. Jak się okazuje mężczyzna codziennie odwiedza Kyzę, z którym wita się w mega słodki sposób. Zwierzak z niecierpliwością wyczekuje kolejnego spotkania i na pierwszy rzut oka widać, że jest bardzo towarzyski.

„Nie jestem pewien, kto oznaczył listonosza tagiem na Facebook’u, aby mógł to zobaczyć. Ale dziękuję Ci za dobrze wykonywaną pracę i pamiętaj o swoim przyjacielu, który na Ciebie czeka.” – napisał Michael.

To urocze nagranie udowadnia, że w psach drzemią ogromne pokłady miłości i dobroci. Jeśli to wyjątkowe spotkanie zrobiło wrażenie również na Tobie, koniecznie podziel się nim ze swoimi bliskimi!

Źródło i fotografie: littlethings.com