×

Lis spotyka mężczyznę, który dawniej uratował mu życie. Jego reakcja… aż trudno się nie rozpłakać

Do Internetu trafiło ciekawe nagranie. Przedstawia ono nietuzinkową relację pomiędzy lisem a starszym mężczyzną. To zaskakujące, ponieważ wydaje się, że dzikie zwierzęta raczej nie przyjaźnią się z ludźmi. Ta więź pokazuje jednak, że zawsze są wyjątki od reguły.

Mężczyzna przyjaźni się z lisem

Wspomniane wideo rozkochało w sobie internautów na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ nie brakuje mu uroku. Widać na nim, jak mężczyzna zaprzyjaźnił się z lisem, którego wcześniej uratował. Kto by pomyślał, że dziki zwierz może zostać wychowany w warunkach domowych…

Jeszcze bardziej zaskakuje fakt, że mężczyzna wcześniej pomylił lisa z psem! Jak zaczęła się ta nietuzinkowa historia? Staruszek znalazł lisa, kiedy ten był jeszcze malutki. Leżał przy drodze całkiem sam bez mamy.

Był całkowicie bezradny. Dobrze, że na jego drodze stanął mężczyzna, który mu pomógł. Staruszek początkowo wziął lisa za błąkającego się psa, dlatego zabrał go do schroniska. Dopiero tam dowiedział się, że to nie pies, a lis! Nie musimy mówić, jak wielkie było zaskoczenie staruszka.

Lekarze postanowili, że zwierzak zostanie na chwilę w ośrodku dla bezpieczeństwa. Lis dorastał potem wraz z innymi psami, a to sprawiło, że przestał być dziki i lękliwy.

To sprawiło, że został tam na dłużej. Wychowany w innym środowisku, nie przetrwałby sam w lesie. Stał się za bardzo udomowiony. Kiedy lis dorósł, do schroniska wrócił jego wybawca. Co było zaskakujące, zwierzak nadal pamiętał staruszka! Ich radość z ponownego spotkania była ogromna! Lis czule wskoczył w ramiona mężczyzny i dał się nawet pogłaskać po brzuszku.

Co za rozkoszny widok! Przekonaj się o tym sam, filmik ma już 2,7 mln odsłon:

Może Cię zainteresować