×

Labradorka ma minę winnej. Kobiecie opada szczęka, gdy odkrywa, co nawywijała

Zwierzaki domowe to nie tylko ogromne łakomczuchy, ale też rozrabiaki. Przekonał się o tym na pewno każdy, kto miał lub ma w swoim domu pupila. Bywa nawet tak, że pogryzione kapcie czy dziura w pościeli to prawdziwy pikuś przy tym, co pies lub kot potrafi w swojej pomysłowości nawywijać. Pewna labradorka o imieniu Ari jest tego najlepszym przykładem. Tak narozrabiała, że postanowiła sama się ukarać! Jej właścicielka wybuchnęła gromkim śmiechem, kiedy zobaczyła swoją psinę siedzącą w kącie.

Reklama

Labradorka nieźle nabroiła

Psy bywają charakterne i uwielbiają psocić. Labradorka o imieniu Ari pewnego dnia przeszła samą siebie i tak nawywijała, że postanowiła sama sobie wymierzyć karę. Dlatego postanowiła, że będzie siedziała w kącie jak grzeczny, kajający się pies. Kiedy kobieta weszła do pokoju i to zobaczyła, nie mogła powstrzymać śmiechu. Jednak zachowanie suczki wzbudziło w niej podejrzenia. Zaczęła zastanawiać się, co takiego narobiła, skoro, aż tak się kaja? Sprawa musiała być naprawdę poważna. Nie czekając dłużej, postanowiła to sprawdzić.

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok

Okazało się, że długo szukać nie musiała. Wystarczyło, że kobieta obróciła się, aby zobaczyć scenę zbrodni popełnionej w nocy przez Ari. Labradorka postanowiła wyrwać wędzoną świńską nogę wraz z uchwytem. Do tego czynu skusiło ją oczywiście jej naturalne psie łakomstwo, jakby inaczej! To jeszcze bardziej rozbawiło właścicielkę niesfornej suni. Zrozumiała, że przy takim psie, musi jeszcze lepiej zabezpieczać jedzenie, bo nigdy nie wie, z której strony głodny psiak może uderzyć!

Reklama

Wszystko możesz zobaczyć na poniższym filmiku:

@arischocolatlab

#labrador #chocolatlab #travesura #dogs #tiktokdogs #festin #patadejamon

♬ No Me Importa – Dj Topok

 

Reklama

Może Cię zainteresować