×

Gołąb wlatuje do mieszkania i wtula się w stojącego przy oknie labradora. Niesamowite nagranie

Zwierzęta potrafią nas zaskakiwać, a ta sytuacja jest tego idealnym dowodem. 22 października, 33-letnia Viktoriya Belostotskaya z Biełgorod w Rosji stała się świadkiem nietypowej sceny. Pewien rozczochrany gołąb postanowił znaleźć ukojenie w jej labradorze, który okazał ptaku potrzebne wsparcie.

Nietypowa scena

33-letnia Viktoriya Belostotskaya z Biełgorod w Rosji nagrywała swojego psa, który z ciekawością patrzył przez warte okno. Nagle obok łapy labradora ląduje gołąb. Początkowo czuje się niepewnie, ale po chwili wtula się w psinkę, najwyraźniej doceniając jej ciepło. Wygląda na to, że ptaszek potrzebował w tej chwili wsparcia.

Gołąb próbował ustawić się w miejscu pomiędzy dwoma łapami Yunony, a ona jak gdyby nigdy nic dalej wpatrywała się w okno.  Filmik ucina się, gdy Yunona zaczyna szturchać swojego gołębiego towarzysza nosem, prawie wytrącając go z równowagi. Po wszystkim ptaszek odlatuje.

Internauci byli niezwykle poruszeni tą słodką interakcją pomiędzy ptakiem i psem, a pod filmikiem znalazło się mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

Po co odlatywać z miejsca, w którym czujesz się tak dobrze? – napisała Nina Ninel.

Zachowanie zwierzęcia w dużej mierze zależy od właściciela. Oboje jesteście wspaniałe! – napisała Anyuta.ya, chwaląc Wiktorię i jej psinkę.

Uroczą scenę możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=DRskXSKGeys

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować