×

Nietypowy przyjaciel tego królika sprawił, że filmik z jego udziałem stał się hitem

Przyjaciel to naprawdę dobra rzecz, także wśród zwierząt. Tym razem historia jest nie tyle poruszająca, ile zabawna. Poznajcie królika Nelixa i jego drugą połówkę.

Zaskakująca przyjaźń królika Nelixa

„Przyjaciele – jedna dusza w dwóch ciałach” – powiedział Arystoteles i rzeczywiście coś w tym jest. Przyjaciele to wielki dar, niezależnie od tego czy chodzi o ludzi, czy zwierzęta, które – jak udowodniono – zaprzyjaźniają się ze sobą, wybierają sobie ulubionych kompanów i trzymają się z nimi na dobre i na złe. Podobnie jest w tej sytuacji, jednak nieco się ona komplikuje, gdyż jednym z towarzyszy jest… maskotka!

Królik Nelix jest zwyczajnym królikiem, który kocha marchewkę i zabawę, jednak jeśli chodzi o kompana, to jego najukochańszym towarzyszem jest pluszowy Piotruś Królik ze znanej bajki.

Właściciele Nelixa udostępnili uroczy filmik, na którym widać jak Nelix spędza czas ze swoim wiernym, acz milczącym druhem. Nosi go ze sobą cały czas. Kiedy kica, upewnia się, że pluszak jest wciąż obok, czasami można odnieść wrażenie, że rozmawia z zabawką, konsultując dalszy kierunek podróży.

Nelix przypomniał nam, jak ważne jest mieć przyjaciół wokół siebie. Zadzwońcie do swoich i dajcie im odczuć, że są dla Was ważni!

Może Cię zainteresować