Kategorie KotyNewsyWideoWzruszające

Kot widzi, że jego pani płacze – jego reakcja zwyczajnie odbiera mowę

Pomimo iż koty chodzą swoimi drogami, nagranie które trafiło do sieci, dowodzi że nie brakuje im też empatii. Na filmiku widać, jak kociak wskakuje na ręce swojej Pani, kiedy ta zaczyna płakać. Internautów to nagranie bardzo wzruszyło. Więzi między opiekunami a pupilami potrafią być naprawdę głębokie. Nie ma też lepszego pocieszenia w trudnych chwilach jak właśnie zwierzak.

Kociak wykazał się niezwykłą empatią wobec opiekunki

Każdemu zdarzają się lepsze i gorsze chwile. To zrozumiałe, że niekiedy emocje powodują napływ łez. Lauren, właścicielka kota, przechodziła ostatnio trudny okres w życiu, o czym opowiada na nagraniu. W pewnym momencie zaczyna płakać. Reakcja jej kota na to, co się dzieje, po prostu rozbraja. Najpierw widać było u niego niepokój stanem swojej pani, dlatego zareagował instynktownie i wspiął się na jej klatkę piersiową, aby ją pocieszyć. Kociak wykazał się dużą inteligencją emocjonalną i wiedział, co robić, aby poprawić swojej opiekunce nastrój.

kociak
YouTube

Kociak zerka na płaczącą kobietę, po czym delikatnie przytula się do jej twarzy, oferując jej wsparcie, którego zdecydowanie potrzebowała w tym momencie. W dalszej części nagrania słyszymy nawet mruczenie! Kociak doskonale znał swoją Panią i wiedział, jak pomóc jej w trudnych chwilach. Jego obecność dała kobiecie dużo wsparcia, ponieważ kiedy tylko kociak zszedł z niej, od razu poczuła się lepiej. Dzięki temu nie musi martwić się, że jest sama z tym, co przeżywa. Zawsze wesprzeć może ją jej mały futrzany przyjaciel.