×

Sklepikarz otwiera drzwi przed bezdomnym kotem, który błagał go o pomoc podczas fali upałów

Podczas upałów znalezienie schronienia przed żarem jest w szczególności trudne dla bezdomnych zwierząt. Na szczęście, ten bezpański kot znalazł bezpieczną przystań dzięki dobremu sercu pewnego nieznajomego.

„Proszę, wpuść mnie do środka”

Niedawno, Rayan Algamadi udostępnił filmik nagrany w jego sklepie elektronicznym w ogarniętej falą upałów Arabii Saudyjskiej. Na wideo widzimy, jak Rayan zauważa zmęczonego kota, który desperacko drapał do drzwi wejściowych sklepu — prosząc, by wpuścić go do środka. Mężczyzna od razu spełnił prośbę futrzaka i pozwolił mu wejść do sklepu.

Chce wejść. Chodź. Witaj, witaj. Jest dziś gorąco, prawda? – słyszymy na filmiku.

A uczucie ulgi i wdzięczność kota były ogromne:

@rayan_algamdi

#explor #اكسبلور #fyp #like #لايك #foryou

♬ الصوت الأصلي – RAYAN

 

Nie tylko schronienie

Rayan Algamadi umieścił filmik na TikToku i poinformował, że oprócz bezpiecznego miejsca do ochłody, zapewnił również kotu jedzenie i wodę. Wygląda na to, że futrzak wybrał właściwą osobę i miejsce, w którym zawsze będzie mógł zwrócić się o pomoc.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować