×

Kopnął bezdomnego psa, bo blokował mu drogę. Nie spodziewał się zemsty, która nastąpiła nocą

Ta sytuacja dowodzi, że karma zawsze wraca – i to ze zdwojoną siłą. Gdy pewien mężczyzna kopnął bezdomnego psa, wkrótce na jego samochód rzuciła się grupa bezpańskich czworonogów, która dała mu niezłą nauczkę. Mamy nadzieję, że ten facet pożałować tego, co zrobił.

Uliczny monitoring zarejestrował niecodzienną scenę

Pewien mężczyzna z Meksyku chciał zaparkować samochód. Na miejscu, które sobie upatrzył, stał jednak pies, który za nic nie chciał odejść. Mężczyzna był rozwścieczony i próbował przegonić czworonoga. Futrzak jednak nie słuchał, więc wysiadł z auta i kopnął zwierzaka. Wkrótce Meksykanin pożałować swojego czynu – na jego auto rzuciła się grupa bezdomnych psów, która dała mu niemałą nauczkę. Dzielnie czworonogi wspólnymi siłami dosłownie zdewastowały samochód agresora. Niecodzienną sytuacją zarejestrował uliczny monitoring.

Karma wraca

Jak widać karma zawsze wraca – i to jak widać – ze zdwojoną siłą. Oby ten mężczyzna wyciągnął lekcję z tej sytuacji i nauczył się szanować zwierzęta. Filmik z kamer monitoringu możesz obejrzeć poniżej:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować