×

Kamery monitoringu nagrały jak wyrzuca worek do śmieci. Gdy sprawdzili co w nim jest, zamarli z przerażenia

Uliczny monitoring w Kalifornii uchwycił coś wyjątkowo okrutnego. Kobieta wysiadła z samochodu, a następnie bez żadnych skrupułów wyrzuciła do śmietnika worek, w którym znajdowało się 7 nowonarodzonych szczeniąt.

Wyrzuciła 7 nowonarodzonych szczeniąt do śmietnika

Pieski zostały odnalezione w samą porę

W ciągu następnej godziny na szczeniaki natknął się mężczyzna, który natychmiast zadzwonił po odpowiednie służby. Aktualnie pieski znajdują się pod opieką weterynarzy oraz ratowników, którzy cały czas intensywnie się nimi zajmują, aby wyrosły na zdrowe i szczęśliwe czworonogi.

„Na szczęście psiaki są już bezpieczne, ale wszystko mogłoby się gorzej skończyć, gdyby ten mężczyzna ich nie znalazł.

Naprawdę nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kobiety, która pozbyła się tych maluchów w tak okrutny sposób. Jeśli ktoś naprawdę nie chce szczeniaków, to może oddać je do nas. Skazanie ich na śmierć jest najgorszym wyjściem!” – mówi Chris Mayer z Animal Services Cmdr.

Sprawczyni cały czas jest poszukiwana

Przedstawiciele służb już zaczęli poszukiwać kobietę widoczną na nagraniu z monitoringu. Wszyscy chcą, aby poniosła konsekwencje za dopuszczenia się wyjątkowego okrucieństwa wobec małych piesków.

Jak na razie wszystkie psiaki dobrze sobie radzą

„Są bardzo dzielne. Każdego dnia karmimy je butelką i zapewniamy im wszystko, czego potrzebują. Mamy nadzieję, że wyrosną na zdrowe!”

Może Cię zainteresować