×

Jak miłość zmieniła smutnego kota ze schroniska. Ten filmik wzruszy nawet twardziela

Patrząc na Otiego, ciężko wyobrazić sobie, że kiedyś był smutnym, samotnym kotem, który szukał szczęśliwego domu. Ale dokładnie taki był, gdy jego mama, Alyssa Keeling, po raz pierwszy spotkała go podczas wizyty w lokalnym schronisku dla zwierząt.

Był wyraźnie przygnębiony. Ale miał też tę wielką osobowość, która nie mogła być zamknięta w klatce. – przyznaje Alyssa Keeling.

Otie był nieszczęśliwy, ale potem wszystko się zmieniło

Bo miłość wszystko zmienia

I chociaż chłodne usposobienie Otiego w schronisku mogło zniechęcić niektórych potencjalnych adoptujących, to na pewno nie Alyssę. Podczas gdy inni zakładali, że jest nieprzyjaznym zwierzakiem, to Keeling miała inne zdanie. Postanowiła otworzyć przed kotem swoje serce, a wkrótce odkryła jego prawdziwą naturę.

Kiedy w końcu znalazł się w swoim nowym domu, od razu ożył. – powiedziała Alyssa Keeling.

Kobieta umieściła na Instagramie uroczy filmik, aby pokazać przemianę Otiego. Oto, co miłość jest w stanie zrobić z samotnym kotem ze schroniska:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Henry (@henrysthoughts)

Jak kwiat!

Otie rozkwitł niczym piękny kwiat. A wszystko to dzięki kobiecie, która dostrzegła w nim coś, czego nie widzieli wszyscy inni.

Wspaniały członek rodziny

Otie z pewnością wiele zawdzięcza swojej mamie. Kobieta przyznaje, że ona również czuje się jeszcze szczęśliwsza, odkąd kociak stał się częścią jej rodziny.

Patrząc wstecz na wszystkie zdjęcia i filmy z jego schroniskowej klatki, jestem bardzo wdzięczna, że Otie jest tu ze mną, że mogę go kochać i że żyje swoim najlepszym życiem. Jestem taka szczęśliwa, że jest częścią  mojej rodziny. – dodała Alyssa Keeling.

Aby śledzić dalsze przygody kota, koniecznie odwiedź jego profil na Instagramie

Może Cię zainteresować