Kategorie Newsy

Rodzina jest wszystkim, czego jej potrzeba. Jednak ten kot różni się od innych.

Tucker nie jest zwykłym kotem. Historia tego zwierzątka sprawia, że łzy napływają do oczu. Teraz Tucker obchodzi swoje pierwsze urodziny, a to czego najbardziej chce to rodziny, która ją pokocha!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam Tucker. Czyż ona nie jest cudowna?
1

Szary, pręgowany kot pojawił się rok temu na tym świecie. Już w pierwszych tygodniach życia musiał walczyć o przetrwanie!

2

Tucker urodziła się z wieloma genetycznymi wadami. Właśnie dlatego, gdy patrzysz na kotka, dostrzegasz jego opadające, smutne oczka.

3

Powieki kotka są zupełnie inaczej ułożone niż u jego normalnych kolegów. Przez to spojrzenie staje się bardzo smutne.

4

Ponadto Tucker posiada bardzo cienką i wrażliwą skórę. Przy najlżejszym uderzeniu lub zadrapaniu tworzą się rany. Z tego powodu kotek nosi wszelkiego rodzaju nakrycia(swetry, szale).

5

Ponieważ rodzina, u której była nie była w stanie się nią zaopiekować (lub po prostu nie chciała), kotek trafił do schroniska w pobliżu Waszyngtonu.

6

Tutaj stała się prawdziwą gwiazdą. Niektóre rodziny przyjeżdżają do niej specjalnie, aby się z nią przytulić i spędzić czas. Tucker szczególnie lubi być drapana pod brodą. Wtedy mruczy do siebie.

7

Tucker jest po prostu wyjątkowym kotkiem. Miejmy nadzieję, że wkrótce znajdzie swój nowy dom i ludzi, którzy ją pokochają bez względu na jej stan zdrowia.

8