×

Ile kotów widzisz? Odpowiedź zdradza wiele o twojej osobowości

Mamy dla Ciebie zagadkę! Ile kotów widzisz na zdjęciu? Są tacy, którzy doliczyli się ich nawet 9. Sprawdź swoją spostrzegawczość i policz, ile rzeczywiście kociaków jest na fotografii. Odpowiedź zdradzi wiele na temat twojej osobowości. Gotowy? To do dzieła!

Zagadka. Ile kotów widzisz na zdjęciu?

Przygotowaliśmy dziś dla Ciebie pewną zagadkę. Czy doliczysz się, ile kotów widzisz na zdjęciu? To bardzo podchwytliwe zadanie! Dlatego przyjrzyj się dobrze! I zastanów się nad odpowiedzią, ponieważ to, co powiesz, zdradzi zaskakującą prawdę o Twojej osobowości. Jesteś gotowy dowiedzieć się o sobie czegoś, co być może Cię zaskoczy? 

Na poniższej fotografii znajdują się koty w pomieszczeniu wypełnionymi lustrami, przyjrzyj się jej dokładnie i policz, ile faktycznie jest na niej kociaków. Ile widzisz tutaj kotów? Trzy, dwa, dziewięć, a może tylko jednego? Nie odpowiadaj od razu, daj sobie tyle czasu, ile Ci trzeba. Szczególnie, że odpowiedź wiele pokaże o Twojej osobowości. Gotowy?

Facebook/Ser Curioso

Facebook/Ser Curioso

Rozwiązanie zagadki

Osoby, które brały udział w zabawie, najczęściej podają cztery odpowiedzi. Ich zdaniem na zdjęciu znajduje się dziewięć kotów, dwa, trzy lub tylko jeden. W której grupie znalazłeś się ty? Jak wyglądają statystyki? Okazuje się, że połowa rozwiązujących zagadkę uważa, że na zdjęciu znajduje się 9 kotów, ale niestety nie jest poprawna odpowiedź. Jak określa je ta odpowiedź? Okazuje się, że osoby, które tak powiedziały, cechuje podejmowanie decyzji na podstawie własnych opinii i wartości, które wyznają. Co więcej to ludzie, którzy biorą życie takie, jakie jest i nie zawracają sobie głowy szczegółami. Dodatkowo doskonale wiedzą, że nie warto martwić się na zapas. Mogą liczyć na najbliższych w każdej sprawie.

Facebook/Ser Curioso

Facebook/Ser Curioso

Osoby, które wskazały, że na obrazku znajdują się 2 koty, też są w błędzie. A jakie są pod kątem osobowości? Przede wszystkim sprawdzają się jako przywódcy grupy, lubią podejmować ostateczne decyzje Jednakże jest małe “ale”, ponieważ pomimo cech lidera,  pójście na kompromis nie sprawia im problemu. Lubią też wystąpienia publicznie, a słuchacze są oczarowani ich przemówieniami. Mają też pewną obawę o to, że mogliby kogoś bliskiego skrzywdzić. To mocno by ich zraniło.

Około 15% osób biorących udział w zabawie twierdzi, że na zdjęciu są trzy kociaki. To także nieprawda. Jest to nic innego, jak optyczne złudzenie. Osoby, które tak powiedziały, są bardzo empatyczne i uczuciowe. Ich zdaniem nie ma sytuacji bez wyjścia. Cenią sobie wolność i walczą o to, aby każdy mógł z niej korzystać.

Jaka jest prawda?

Okazuje się też, że tak naprawdę poprawnej odpowiedzi potrafi udzielić niewielu internautów. A jaka ona jest? Zaskoczy to wszystkich, ponieważ na zdjęciu znajduje się tylko jeden kot. Reszta to złudzenie optyczne, które wywołały lustra. Co to mówi o osobach, który zgadły? To, że są prawdziwymi spryciarzami. Lubią dociekać prawdy i nic im nie umknie. Mają też dużo satysfakcji z dyskusji i nie mają najmniejszego problemu z postawieniem się w czyjejś sytuacji. Co więcej, to też świetni przyjaciele.

Może Cię zainteresować