×

Rodzice odkryli szczeniaka w łóżeczku swojej córki. To jednak nie wszystko, co znaleźli

Mówi się, że dziecko i pies to najlepszy duet pod słońcem. Filmik, który za chwilę zobaczysz, doskonale pokazuje, dlaczego. Ukazuje on małą dziewczynkę o imieniu Hazel oraz suczkę husky o imieniu Rio, które stały się najlepszymi przyjaciółkami. Wideo z udziałem tej pary obejrzało już ponad 26 milionów osób.

Hazel i Rio

Husky Rio była małym szczeniakiem, gdy trafiła pod dach swojej rodziny. To właśnie mała dziewczynka o imieniu Hazel sprawiła, że psinka tak szybko poczuła się tam jak we własnym romu. Rio i Hazel intuicyjnie uznały się za rodzeństwo i przyrzekły sobie, że będą wspólnie dorastać i świetnie się przy tym bawić.

Para, która wszystko robi razem

Ich rodzice byli mile zaskoczeni widząc, jak na przestrzeni kilku tygodni rozwinęła się przyjaźń córki i suczki. Ta para jest jak rodzeństwo, które ani na chwilę nie chce się ze sobą rozstawać i najchętniej wszystko robiłoby razem. Duet przesiaduje razem w łóżeczku Hazel lub w posłaniu Rio. Śpią razem, a nawet dzielą się przekąskami.

Doskonale się rozumieją

Gdy Rio i Hazel są razem, to nic więcej się nie liczy. Para opracowała nawet własny, sekretny język, aby komunikować się ze sobą z całkowitą perfekcją. Więc, gdy suczka zaczyna wyć, dziewczynka bełkocze i coś jej odpowiada. Ich rozmowy są przezabawne i widać, że naprawdę doskonale się rozumieją!

26 milionów odsłon robi swoje!

Rio i Hazel stały się perfekcyjnymi partnerkami do różnych występków, których dokonują w domu. Rodzina była świadkiem już wielu zabawnych sytuacji z ich udziałem. Rio i Hazel wiodą razem najlepsze życie i życzymy im jak najwięcej wspólnych przygód. Ta para rozgrzeje serce nawet największego twardziela! Poniższy filmik, ukazujący ich przyjaźń, obejrzało już ponad 26 milionów osób!

Kliknij na poniższe wideo, aby obejrzeć Rio i Hazel w akcji:

Pamiętaj o nadzorze!

Ten filmik jest doskonałym dowodem na to, że pies i dziecko to najlepszy duet pod słońcem. Pieski doskonale wiedzą, że wobec maluchów muszą być wyjątkowo delikatne! Pamiętaj jednak, że każdy zwierzak może być inny, a interakcje pomiędzy dziećmi a zwierzętami zawsze powinny być nadzorowane przez osoby dorosłe. Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Zobacz także: Dziewczynka zaczęła raczkować do psa. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera wszystko nagrała

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować