×

Dziewczynka zaczęła raczkować do psa. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera wszystko nagrała

Nie od dziś wiadomo, że pies i dziecko to najlepszy duet. Maluchy wychowywane z czworonogami uczą się empatii, miłości oraz szacunku do innych stworzeń. Futrzaki natomiast są najlepszymi kompanami i obrońcami dzieci, na których zawsze mogą liczyć. Ta historia po raz kolejny dowodzi, że pies i dziecko to najlepszy duet pod słońcem. Poznajcie małą dziewczynkę o imieniu Harper oraz uroczą labradorkę o imieniu Savannah. Filmik z ich udziałem jest tak słodki, że od czasu publikacji obejrzało go już ponad 28 milionów osób!

Harper i Savannah

Harper to mała dziewczynka, która dopiero poznaje świat. Na szczęście ma przy swoim boku najlepszą kompankę, jaką jest labradorka o imieniu Savannah.

Savannah to labrador czekoladowy w wieku 8,5 lat. Jest wyszkolona na zaawansowanym poziomie posłuszeństwa. Przez całe życie była zafascynowana ludźmi – zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Potrafi wykonać mnóstwo poleceń. Mamy ją od 10. tygodnia życia – jest aktywna, zdrowa, opiekuńcza i kochająca. Nigdy nie jest zaborcza, dzięki czemu jest wspaniałym psem rodzinnym.

Niemniej jednak, jako odpowiedzialni rodzice, spędziliśmy miesiące przygotowując psa i dziecko do wspólnych interakcji, które zawsze ściśle nadzorujemy. Wierzymy, że nasz pies jest wspaniałą częścią rozwoju naszego dziecka. Radzimy jednak wszystkim rodzicom, aby w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z relacją psa i dziecka, zawsze kierowali się do ekspertów – pediatrów, weterynarzy i certyfikowanych trenerów psów. – napisali rodzice dziewczynki.

„Pomogę ci, siostrzyczko”

Jakiś czas temu do sieci trafił filmik, który dosłownie roztopił serca ludzi. Harper po raz pierwszy zaczęła raczkować, a początkowo Savannah wszystkiemu się uważnie przyglądała. Dziewczynka porusza się w kierunku labradorki, a gdy w końcu dociera do swojej wiernej towarzyszki, otrzymuje najsłodsza nagrodę. Filmik pokazuje, jak Savannah wyciąga łapkę do swojej małej siostrzyczki i obdarza ją pocałunkami. Suczka wyraźnie była dumna z Harper!

Źródło: Swift Family / youtube.com

Wideo wzruszyło ludzi z całego świata

Uroczy moment uchwycony na filmiku poruszył ludzi z całego świata. Od czasu publikacji filmik został już odtworzony przez ponad 28 milionów osób. Ludzie byli po prostu zachwyceni przepiękną relacją pomiędzy Harper i Savannah! Czy może być coś słodszego?

Słodkie wideo możesz obejrzeć poniżej:

Labradory są dobrze znane ze swojego przywiązania do dzieci, a ten filmik pokazuje początek pięknej relacji między dzieckiem a psem! Pamiętaj jednak, aby zawsze nadzorować interakcje maluchów z czworonogami!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować