×

Dziewczynka próbuje raczkować. Nagle do akcji włącza się pies – a jego wyczyny zwalają z nóg!

Pierwsze raczkowanie dziecka to zawsze wielka duma dla rodziców. Nie dziwi więc fakt, że wielu z nich chce tę niezwykłą chwilę uwiecznić. Tak było i w tym przypadku. Jednak kamera uwieczniła coś jeszcze. Na nagraniu widać, jak pies rodziny również raczkuje wraz z dzieckiem, pokazując mu, jak to się robi! Ten filmik rozbawia do łez! Jest naprawdę uroczy!

Pies uczy dziecko raczkować

Pierwsze raczkowanie to niezwykła chwila dla rodziców, którą z chęcią uwieczniają. W tym przypadku udało się jednak nagrać coś jeszcze. Kiedy córeczka uczyła się raczkować i miała z tym problem, na pomoc przyszedł pies rodziny. Film jest naprawdę uroczy! Widać na nim, jak zwierzak pokazuje dziecku, jak powinno raczkować. Jest w tym prawdziwym mistrzem! 

Pies rasy Jack Russel Terrier o imieniu Buddy to prawdziwy przyjaciel rodziny. Do tego stopnia, że za swoją misję powziął sobie nauczenie raczkowania córeczki swoich opiekunów. Kiedy nie radziła sobie, postanowił, że pokaże jej, jak odpowiednio to robić, aby mogła to robic sama. Efekt ich wspólnej nauki po prostu powala!  

Można bez kozery powiedzieć, że dziewczynka uczyła się raczkowania od najlepszego nauczyciela pod słońcem! Buddy dał jej krótki, ale efektywny kurs i z pewnością zasłużył na ogrom smaczków!

Dwa lata później….

Po dwóch latach rodzice postanowili opublikować kolejne nagranie, będące aktualizacją rozpoczętego wcześniej kursu raczkowania u mistrza Buddy’ego. Widać na nowym filmie, że nauka nie poszła w las. 

Dziewczynka nie tylko nauczyła się raczkować, ale teraz już swobodnie chodzi, a Buddy nie opuszcza jej na krok. Są naprawdę najlepszymi przyjaciółmi na świecie i uroczo się na nich patrzy. Nie odstępują siebie na krok i cały czas wspólnie się bawią. Buzia, aż sama się cieszy!  Nagranie zobaczysz poniżej:

Aby obejrzeć nagranie, kliknij TUTAJ

 

Może Cię zainteresować