×

Dziecko zakradło się nocą do mamy i jej szczeniąt. Dobrze, że wszystko nagrywała kamera

Suczka rasy golden retriever oszczeniła się. Na świecie pojawiło się 11 szczeniaczków – to był cudowny widok, kiedy wszystkie psiaki czule się do siebie tulił. Dumna mama nie spuszczała ich z oczu. Pewnego dnia dziecko zauroczone psiakami chciało dać im trochę miłości. W momencie, kiedy wszyscy już spali, zakradło się do kojca, w którym przebywały czworonogi, by je ucałować i utulić do spania. To takie słodkie!

Dziecko chciało przytulić szczeniaki

Urocze szczeniaczki przyszły na świat, przewracając życie pewnej rodziny do góry nogami. I to nie dziwi, bo czy jest coś słodszego na świecie od małych piesków, których widok po prostu rozczula? No, może tylko czekolada.

Dlatego dziecko małżeństwa, do którego należy mama szczeniaczków postanowiło, że okaże maluchom trochę czułości. Psiaki uroczo tuliły się do siebie w kojcu. Dziecko, w chwili, kiedy wszyscy poszli spać, postanowiło zakraść się wieczorem do szczeniaków. Po cichu przedarło się do maluchów, a kamera zainstalowana w domu, która była ustawiona w stronę kojca, uchwyciła wszystko, co zrobiło dziecko. Kiedy maluch stoi przy kojcu z psiakami, natychmiast pochyla się i składa pocałunek psiej mamie, jednocześnie głaszcząc jednego z jej malutkich szczeniąt.

Facebook

Facebook

Po chwili zwlekania, dziecko odwraca się, by wyjść i kieruje się w stronę drzwi. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie chce jeszcze wychodzić. Obraca się więc i kieruje z powrotem w stronę psów, aby dać im jeszcze więcej miłości. Upewnia się, że da nowej mamie jeszcze jednego buziaka na dobranoc oraz pogłaszcze szczeniaka. 

YouTube

YouTube

Dziecko, ale i cała rodzina bardzo kocha szczeniaki i ich mamę. Nagranie z kamery trafiło do mediów społecznościowych i bardzo szybko stało się wiralem. Internauci są rozczuleni zachowaniem dziecka względem psiaków, a pod filmem nie brakuje komentarzy. My również uważamy, że to naprawdę urocze.

A oto filmik:

Może Cię zainteresować