×

Dwa dogi niemieckie chcą zjeść kanapkę swojego taty. Ich zachowanie… leżymy ze śmiechu

Jeśli jesteś opiekunem psa, to zapewne wiesz, jak frustrujące może być spożywanie posiłków. Czworonogi zawsze lubią wpatrywać się wtedy w nas swoimi smutnymi oczkami, a bywa, że denerwują się, gdy nie osiągną zamierzanego celu. Prawdę mówiąc psiaki mają talent do żebractwa i robią wszystko, aby ludzie czuli się źle, gdy nie dzielą się z nimi jedzeniem. Tak było w przypadku pewnego doga niemieckiego, który nie dawał za wygraną, gdy jego opiekun jadł pyszną kanapkę.

Reklama

Oto dog niemiecki o imieniu Linda

Czworonóg nie dawał za wygraną, gdy jego opiekun jadł kanapkę

Opiekun psa jadł kanapkę, a Linda miała wielką ochotę jej skosztować. Czworonóg początkowo z nadzieją wpatrywał się w swojego opiekuna, jednak w pewnym momencie miarka się przebrała. Suczka wykonała zabawne przedstawienie i wcale nie miała zamiaru odpuścić.

„Zaczęła zachowywać się naprawdę zabawnie. Wiedziałem, że jest żebrakiem, ale nie zdawałem sobie sprawę, że jest w tym aż tak utalentowana. Moja żona wszystko nagrywała.” – mówi opiekun.

Wszystko z zaciekawieniem obserwowały dwa pozostałe psy

Przedstawienie Lindy było tak zjawiskowe, że dwa pozostałe psy zaczęły z zaciekawieniem przyglądać się, co ona wyprawia.

Reklama

„Nasze dwa pozostałe psy siedziały i patrzyły na nią z wielkimi oczami. Zastanawiały się, co ona robi.”

Wkrótce opiekun uległ czworonogom, a wszystko dzięki Lindzie

Widząc, co się dzieje, opiekun nie miał już sił i wiedział, że musi się poddać. W tym starciu był bez szans, więc już za chwilę podzielił się z każdym psem kęsem kanapki, a wszystko dzięki przedstawieniu Lindy. Jak się okazuje, bycie zabawnym może być kluczem do sukcesu!

„Nie miałem już sił na Lindę, więc postanowiłem się poddać. Podzieliłem się ze wszystkimi psami, a Linda osiągnęła swój cel.” – powiedział opiekun zwierzaków.

Zabawna sytuacja została nagrana

Widząc, co robi Linda, żona mężczyzny natychmiast włączyła kamerę i wszystko nagrała. Filmik został umieszczony w sieci i rozbawił naprawdę wielu ludzi. Od czasu publikacji wideo zostało odtworzone ponad 5 milionów razy. Możesz obejrzeć je poniżej.

Reklama

„Psy są zupełnie jak dzieci. One zrobią wszystko, aby tylko osiągnąć swój cel. Czy to nie jest słodkie?” – napisała jedna z internautek.

„Linda jest taka zabawna. Wykonała imponujące przedstawienie tylko dlatego, aby dostać choć mały kęs kanapki. Jak widać, opłacało się.” – skomentował kolejny użytkownik.

„Na miejscu tego faceta też uległ bym tym psiakom. Przecież one są takie urocze!” – dodał inny internauta.

 

Twój zwierzak też lubi żebrać o jedzenie?

Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować