×

Dostrzegł przemykającą po podwórku postać. Zdębiał, gdy obejrzał nagranie z monitoringu

Timothy Ellis pracował w domu i nie spodziewał się, co wkrótce zobaczy na jednej z kamer bezpieczeństwa. Był zdumiony, gdy jego oczom ukazała się przemykająca po podwórku postać. Jednak nie była ona przerażająca. Okazał się nią szop pracz, który zareagował na padający śnieg, próbując złapać jego płatki. Nagranie, ukazujące jak to robi, jest naprawdę urocze!

Szop bawił się płatkami śniegu

Wieczorem, kiedy Timothy Ellis pracował na swoim komputerze w domu w stanie Waszyngton, nie sądził, że tak zaskakujący widok przerwie jego pracę. Kiedy spojrzał na jedną ze swoich kamer bezpieczeństwa, po prostu zdębiał z zaskoczenia. Po podwórku mężczyzny przemykała bowiem pewna postać. Na szczęście nie był to widok znany z horrorów, ponieważ okazało się, że ową postacią jest nie kto inny jak szop pracz, który zawitał na podwórku mężczyzny. Szopy są częstymi gośćmi w obrębie jego domu.

Szop, jak widać na nagraniu, zachwycony spadającym śniegiem, postanowił pobawić się w łapanie spadających płatków. Okazał w tym niezwykle dziecięcą radość, która po prostu rozbroiła mężczyznę. Timothy był tym tak zachwycony, że postanowił zapisać to nagranie i umieścić je w sieci.

Mężczyzna przyznał, że chociaż przyzwyczaił się, że szopy czy inne zwierzęta bywają czasem na terenie jego domu, to ten widok z pewnością zapadnie mu w pamięć!

Wideo ma już ponad 438 tysięcy odsłon:

Może Cię zainteresować