×

Chłopiec odzyskuje swojego ukochanego psa, który zaginął 8 miesięcy temu. Łzy same lecą!

Rozstanie z ukochanym zwierzakiem to straszne przeżycie. Ten koszmar przydarzył się pewnemu chłopcu, który stracił swojego najlepszego przyjaciela. Oto historia, która chwyta za serce.

Dla większości ludzi 8 miesięcy to wystarczająco długo, by stracić nadzieję

Rocco Risso to 11-letni chłopiec, którego najlepszym przyjacielem był pies o imieniu Jack. Niestety pewnego dnia czworonóg zaginął i nie było go aż 8 miesięcy! Zarówno chłopiec jak i jego rodzina byli całkowicie zrozpaczeni.

Przez cały ten czas, Rocco nie tracił nadziei. On wierzył, że któregoś dnia Jack się odnajdzie. Pewnego dnia, w końcu odeszły dobre wieści. Okazało się, że ktoś widział na stacji benzynowej psa, który wyglądał jak Jack. Nie było 100-procentowej pewności, że to właśnie on, ale ten czworonóg naprawdę wyglądał znajomo!

Był to dzień, o który Rocco modli się od miesięcy

To niesamowite, ale czworonóg ze stacji to naprawdę był Jack! Po 8 miesiącach życia na ulicy piesek w końcu się odnalazł. Osoba, która go znalazła, zabrała pupila do swojego samochodu, a następnie zadzwoniła do rodziny z wspaniałą wiadomością. Gdy okazało się, że to naprawdę Jack, rodzina postawiła sprawić Rocco wyjątkową niespodziankę.

Emocjonalne spotkanie tej dwójki zostało nagrane na filmiku. Bez względu na to czy masz psa czy nie, to na pewno też będziesz płakać!

Mama Rocco zawołała go i kazała mu wyjść na zewnątrz. Gdy chłopiec otworzył drzwi, zatrzymał się jak wryty, widząc, kto czeka na niego na zewnątrz – to był jego ukochany Jack!

Jack dostał najsilniejszy uścisk kiedykolwiek, a Rocco natychmiast zaczął płakać. Obydwoje byli niezwykle szczęśliwi na swój widok. Co to było za spotkanie…

Emocjonujące spotkanie tej dwójki możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować