Kategorie Newsy

Po rozwodzie zostało mu tylko puste mieszkanie i pies. Teraz mówi o nim cały Internet. Zobacz 14 wyjątkowych zdjęć.

Kiedy brazylijski rysownik Rafael Mantesso rozwiódł się z żoną, zostało mu tylko puste mieszkanie bez mebli, ponieważ była ukochana zabrała większość rzeczy. Wszystko, co miał to był jego bulterier – Jimmy Choo. Mantesso znów zaczął malować i rysować, a Jimmy miał w tym swój bardzo fajny udział.

Mantesso tworzy ilustracje, a następnie układa Jimmiego w odpowiadającej mu pozie i daje komende zostań. W ten sposób pies stał się modelem, który podbił serca wielu internautów.

1


Mimo, że podczas fotografowania tworzy się niezły bałagan, Jimmy mnie słucha – mówi Mantesso.
2
Rozwiodłem się ze swoją żoną, która zabrała z domu wszystkiego meble. Jedyne co mi zostało to Jimmy i puste białe ściany.
3

Gdy byłem młodszy miałem pitbulla, niestety wcześnie zmarł. Później marzył mi się bulterier.
4
Myślę, że to niesamowita rasa – zachowanie, osobowość, miłość, którą pokazują właścicielowi oraz ich wygląd, to wszystko sprawia, że zakochałem się w Jimmym.
5

Jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem i towarzyszem. Nienawidzę, gdy ludzie przechodzą na drugą stronę ulicę z obawy przed nim. Powszechnie uważa się, że te psy są mordercami i krwiożercami.
6
Uwielbiam malować i rysować, ale dopiero niedawno do tego wróciłem. Na razie jest to hobby. Rejestruję rzeczywistość, która mnie otacza. Mam już kilka pomysłów na zdjęcia i zaczynam o tym intensywnie myśleć. Zobaczymy, co czas przyniesie.
7
8

9
10

11
12
13

Od tego wszystko się zaczęło!
14