Kategorie Wideo

Kobieta wbiega do windy i zaczyna brutalnie kopać psa. Wszystko uchwyciły kamery

Jakakolwiek przemoc wobec zwierząt nie powinna nigdy mieć miejsca. Jakim człowiek trzeba być, żeby zrobić krzywdę istocie, która jest nam oddana i gdyby tylko mogła, oddałaby serce na dłoni?! Tak było w tym przypadku. Wzbiera złość, gdy się patrzy na to, czego dopuściła się ta kobieta.

Myślała, że ​​nikt nie patrzy. Myślała, że ​​potrafi uwolnić swój gniew. Myślała, że ​​może bić niewinne zwierzę. Myliła się. Wszystko, co zrobiła zwierzęciu, zostało nagrane przez kamerę w windzie i szybko udało się zlokalizować miejsce pobytu 24-letniej Keevonna Cante Wilson. Została zatrzymana przez policję i oskarżona o przestępstwo trzeciego stopnia. Kara jaką mogła otrzymać to więzienie lub wysoka grzywna.

Była w błędzie, myśląc, że to, co robi nie ujrzy światła dziennego. Kamera uchwyciła jej każdy brutalny ruch wobec niewinnego zwierzęcia. Materiał pochodzi z 20 września z windy jednego z budynków Aventury na Florydzie. Gdyby nie to, że udało się to zarejestrować, aż strach pomyśleć, ile trwałby koszmar tego czworonoga. Najgorsze w tym wszystkim jednak jest to, że to biedne zwierzę, mimo że maltretowane przez swoją ‚właścicielkę’ wyszło za nią z windy. Dlaczego? Bo niestety w odróżnieniu od niektórych ludzi, zwierzęta wiedzą, co to oddanie i miłość.

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

Kobieta wbiega do windy i zaczyna brutalnie kopać psa. Wszystko uchwyciły kamery

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Źródło i fotografie: awm.com