Kategorie Psy

Bezdomny pies przerywa występ, aby pocieszyć leżącego na ziemi aktora

Pies-przybłęda przerwał przedstawienie, bo był przekonany, że jednemu z aktorów stała się jakaś krzywda. A wiadomo – gdy ktoś cierpi, dobry psiak okaże mu tyle troski, ile nikt inny. Psiaki są po prostu najlepsze!

Bezdomny pies przerywa występ, aby pocieszyć leżącego na ziemi aktora
Kocaelivizyon.com/Fb

Nie rozumiał, że wszystko jest „na niby”

Historia ta najlepiej pokazuje, jak wielkie serce i jak wiele współczucia dla czyjegoś cierpienia mają niektóre zwierzaki. Na placu jednego z tureckich miast aktorzy wystawiali przedstawienie dramatyczne, w trakcie którego jedna z granych przez nich postaci zostaje zraniona, przez co upada na ziemię. Oprócz zgromadzonych ludzi to, co się działo na „scenie”, obserwowała także bezdomna psinka. Tylko, że w przeciwieństwie do ludzi, nie rozumiała, że to wszystko jest na niby.

Urocza sytuacja została uwieczniona na filmiku:

To się nazywa empatia!

Na nagraniu widać, jak zwierzak o ogromnym sercu wmieszał się pomiędzy aktorów, kierując się do postaci leżącej na ziemi. Czworonóg okazał mężczyźnie pocieszenie i wsparcie.

Cała ekipa teatralna na początku za bardzo nie wiedziała co z tym zrobić – ta niespodziewana przygoda całkowicie ich zaskoczyła. W końcu odciągnęli pieska. Ciekawe, czy ktoś z widzów „wyczuwszy okazję” postanowił przybłędę przygarnąć – zwierzak wykazujący tyle empatii to prawdziwy skarb!

 

Źródła: www.thedodo.com