×

Bezczelny pies kpi ze swojej pani i ją przedrzeźnia. To, jak ją imituje… można się popłakać!

Szczeniak Charlie kocha spędzać czas ze swoimi opiekunkami. Wspólne zabawy zawsze napawają psiaka radością. Jednak ostatnim razem obudził się w nim niemały bunt. Miał dość, że dziewczynki zamiast się z nim bawić, zaczęły plotkować. Pies nie miał ochoty na rozmowy, wolał się z nimi bawić. Postanowił więc, że załatwi je ich własną bronią i w pewnym momencie zaczął w zabawny sposób przedrzeźniać dziewczynki.

Pies przedrzeźniał swoje opiekunki

Charlie to cudowny i bardzo towarzyski psiak, który kocha spędzać czas ze swoją rodziną. Ich wspólne zabawy zawsze napawają go radością. Jednak pewnego dnia, dziewczynki zamiast bawić się z nim, postanowiły wdać się z nim w dyskusję! To nie spodobało się psiakowi. Wolał szaleć i się z nimi bawić, a nie rozmawiać. Dziewczynki jednak energicznie przechodziły z tematu na temat, co wprawiało Charliego w coraz większe znudzenie. Psiak miał jednak sprytny plan, aby utrzeć im nosa. 

„Bla, bla, bla!”

Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać jak Charlie w zabawny sposób próbuje przedrzeźniać dość rozmowne dziewczynki. Jest na tyle bezczelny, że naprawdę udaje mu się brzmieć słowo w słowo jak one! To niezwykłe, jak zaparty jest w swojej zemście! Co więcej słychać, jak mówi do nich “bla, bla, bla”, dając im do zrozumienia, że naprawdę jest nimi znudzony!

A nawet więcej, jakby sobie z nich kpił! Ta scenka naprawdę rozbawia. Jednak wydaje się, że trudy Charliego spełzają na nic, ponieważ dziewczynki nic sobie z jego zachowania nie robią. Wtedy jego odgłosy przybierają na sile! To jest zarazem zabawne i niesamowicie urocze.

Nagranie z ich przekomarzania zobaczysz poniżej:

Może Cię zainteresować