×

90-latek żegna umierającą suczkę. Wideo, które łamie serce na tysiące kawałków

Pożegnanie najlepszego przyjaciela nigdy nie jest łatwe. Świadomość, że już nigdy więcej nie zobaczymy ukochanego futrzaka, rozdziera serce na tysiące kawałków. Kiedy suczka o imieniu Bailey śmiertelnie zachorowała, jej właścicielka podjęła decyzję o skróceniu jej męki i cierpienia. Nadszedł czas na pożegnanie z najbliższymi. W gronie przyjaciół znalazł się między innymi 90-letni sąsiad, który przez lata bardzo zaprzyjaźnił się z Bailey.

Ostatnie pożegnanie

Bailey zachorowała na nieuleczalną chorobę i bardzo cierpiała. Jej właścicielka zdecydowała o skróceniu jej cierpienia i postanowiła poddać suczkę eutanazji. Przed zawiezieniem do weterynarza, nadszedł czas, aby pożegnać się z rodziną i przyjaciółmi. W gronie najbliższych, którzy chcieli po raz ostatni utulić Bailey, znalazł się między innymi 90-letni sąsiad.

Mężczyzna przez lata mieszkał tuż za płotem i przez ten czas bardzo przywiązał się do Bailey. Ich ostatnie pożegnanie łamie serce na tysiące kawałków… Bailey czule patrzyła prosto w oczy 90-latka, a on głaskał ją i dodawał wsparcia.

Właścicielka nagrała ostatnie pożegnanie sąsiada z Baily, aby móc wrócić do tego po latach. Wideo wzruszyło internautów z całego świata, a od czasu publikacji na Twitterze, zyskało już ponad milion odsłon. Oto filmik:

Żegnaj na zawsze, Bailey!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować