×

Pies służbowy poznaje żywą wersję swojej ulubionej zabawki. Reakcja czworonoga jest niesamowita

Od kiedy czworonóg o imieniu Atlas wkroczył w życie Juliana Gavino, życie mężczyzny stało się prostsze i przyjemniejsze. Niepełnosprawny Julian korzysta z wózka inwalidzkiego, a pies służbowy ułatwia mu wykonywanie codziennych czynności.

Poza Julianem, Atlas ma jeszcze jedną miłość. Jest nią pluszowy pies Pluto, którego uwielbia tulić.

„To jego ulubiona zabawka.” – powiedział Gavino.

Niedawno Julian pomyślał, że miło byłoby wynagrodzić Atlasowi jego wspaniałą opiekę. Postanowił sprawić psu niespodziankę na całe życie – zorganizował spotkanie z żywą wersją ulubionej zabawki czworonoga. W weekend para udała się do Disney Landu. Atlas nie mógł być bardziej podekscytowany spotkaniem ze swoim bohaterem.

 

Ta chwila była również wyjątkowa dla Juliana, który był w stanie podarować radość psu, który włożył tak wiele w jego życie.

„Uwielbiam patrzeć, jak Atlas się bawi. Zasługuje na to po ciężkiej pracy, którą wykonuje.” – przyznał Gavino.

Spotkanie Pluto prawdopodobnie będzie prezentem, którego Atlas nigdy nie zapomni. Ale to nic w porównaniu z darami, które pies daje Gavino każdego dnia.

„Przywrócił mi niezależność. Budzi mnie, przynosi mi rano ubrania, pomaga mi się ubrać, otwiera i zamyka szuflady oraz drzwi, ciągnie mój wózek inwalidzki.” – opowiada Julian.

Innymi słowy, Atlas jest wspaniałym psem.

„On jest niesamowity. To wspaniały towarzysz. Dzięki niemu nigdy nie jestem sam.”

Może Cię zainteresować