Kategorie Newsy

25 zwierzaków, które pokażą Ci, jak poprawnie ćwiczyć Jogę. Ucz się od najlepszych!

Joga to starożytny wynalazek wymyślony, aby rozwijać ludzką duchowość i fizyczność. Nigdzie jednak nie jest powiedziane, że z tej aktywności nie mogą korzystać zwierzęta. Przed Wami futrzaki, które podejrzały swoich właścicieli i postanowiły same troszkę się porozciągać.

No dobra, może to nie jest joga, ale podobieństwo między ich wygibasami i prawdziwymi pozami jest zdumiewające. Nie do wiary, że zwierzęta wpadły na coś takiego i układają swoje ciała w tak nienaturalny sposób.

Jest wiele powodów, dla których zwierzęta rozciągają się w tak specyficzny sposób. Na pewno wynika to z tego, że śpią całymi dniami, ale najbardziej prawdopodobny jest fakt, iż czują się w Twoim towarzystwie bezpiecznie i komfortowo.

12345678910111213141516171819202122232425

Czy Twój pupil wykonuje podobne ćwiczenia?

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

25 zwierzaków, które pokażą Ci, jak poprawnie ćwiczyć Jogę. Ucz się od najlepszych!

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.