×

Była zmuszana do walk z własną siostrą. Uwieczniono moment, gdy została pierwszy raz przytulona

Trinity przeżyła bardzo wiele. Była wykorzystywana i okrutnie traktowana podczas krwawych psich walk. O jej tragicznej historii i zaniedbaniu, świadczyły liczne rany oraz blizny.

Pomimo ogromnego cierpienia i przeciwności losu, sunia się nie poddała. Pragnęła szczęścia i spokoju.

I tak właśnie się stało, a wszystko za sprawą organizacji Best Friends Animal Society, dzięki której Trinity dostała szansę na nowe życie.

Z biegiem czasu psina znowu zaczęła ufać ludziom. Pomimo traumatycznych doświadczeń, Trinity ponownie pokochała ludzi. Oto moment, gdy została pierwszy raz przytulona:

trinity-metamorfoza1

Sunia jest bardzo kontaktowa, lubi wszelkiego rodzaju uściski, buziaki i beztroskie zabawy. Zachowuje się tak, jakby ciągle była małym szczeniakiem.

trinity-metamorfoza2

Od momentu powstania Best Friends Animal Society w 1984 roku, organizacja przyczyniła się do zmniejszenia liczby zabijanych zwierząt w amerykańskich schroniskach – z 17 mln do 4 mln.

Organizacja daje szansę zwierzakom na nowy start, pokazując nam wszystkim, że zawsze istnieje nadzieja na lepsze jutro.

trinity-metamorfoza3

Tak jak w przypadku Trinity, która postanowiła wykorzystać drugą szansę w 100%. Miłość, troska, cierpliwość i rehabilitacja, okazały się najlepszym lekarstwem dla cierpiącego zwierzaka! Efekty tej metamorfozy są zdumiewające!

Jeśli również zależy Ci na losie niewinnych zwierząt, podziel się tym wpisem ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować