×

Suczka na łańcuchu, była tak zdesperowana, że kopała dziurę. Rozpaczliwie szukała ratunku

Pracownicy organizacji SPCA w Teksasie zostali niedawno wezwani w wyjątkowo obskurne i brudne miejsce. Byli zszokowani, gdy znaleźli tam wiele zwierząt, które potrzebowały natychmiastowej pomocy. Na miejscu znaleziono 46 zwierząt: 28 dorosłych psów, 9 małych kociąt, 6 szczeniąt, 2 dorosłe koty i 1 żółwia. Większość z nich miało problemy zdrowotne. Jedno zwierzę urzekło jednak ratowników wyjątkowo. Był to 5-letni husky o imieniu Bella.

Husky

Bella była przykuta łańcuchami. Kiedy urodziła szczeniaki, próbowała wykopać dziurę tuż obok miejsca, w którym stała. Robiła to po to, aby uchronić swoje dzieci przed gorącem. Szczenięta miały zaledwie kilka dni, kiedy zostały uratowane przez zespół.

Pies na łańcuchu

Chociaż Bella sama nie czuła się zbyt dobrze, bardziej przejmowała się zdrowiem swoich maluchów. To niesamowity akt matczynej miłości.

Zaniedbany pies

Dzięki SPCA, Bella i jej szczenięta były w stanie znaleźć kochające rodziny, na które zasługiwały.

Szczeniaki

Po 2 miesiącach, zarówno maluchy jak i ich mama znalazły swoje domy.

Mama i szczeniaki

Misja zakończona sukcesem!

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować