×

Przeraźliwie otyła chihuahua traci ponad połowę swojego ciała dzięki specjalnej diecie

Shorty to 11-letni chihuahua z Oklahomy, który z powodu otyłości spowodowanej chorobą tarczycy miał problemy z poruszaniem się. Na szczęście dzięki specjalnej diecie i trosce swojej nowej właścicielki, stracił nadmiarowe kilogramy i powrócił do zdrowia. Co za metamorfoza!

Ogromna zmiana

Transformacja, jaką przeszedł Shorty, jest wprost zadziwiająca W ciągu zaledwie dwóch miesięcy chihuahua stracił więcej niż połowę swojej masy ciała i stał się dużo bardziej żwawym i energicznym pieskiem, który już nie robił się zasapany przy najmniejszym wysiłku.

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Tyle stracić, tyle zyskać

Z wagi wynoszącej 8 kg, dzięki wysokobiałkowej diecie, zszedł do zaledwie 3 kg, co stanowi wagę dużo bardziej odpowiednią dla niego. Schudł więc aż 5 kg! To niesamowity wyczyn. Wszystko dzięki staraniom swojej nowej pani, Carlie Cahill.

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Szczęśliwy przypadek

Dziewczyna to 25-latka z Oklahomy, która jest miłośnikiem psów. Gdy tylko w 2018 r. zobaczyła Shortiego na jednej ze sklepowych wystaw, od razu zrobiło się jej żal psiaka. Jego poprzedni właściciel zmarł i osierocił Shortiego, a także jego dwóch pozostałych braci. Ale z całej trójki tylko Shorty miał nadwagę.

Carlie Cahill

Carlie Cahill

Znów pełen życia!

Carlie zaadoptowała Shortiego i od razu wyprawiła się z nim do weterynarza, który stwierdził chorobę tarczycy. Pomógł dobrać właściwą dietę dla psiaka bogatą w białko. I tak niemożliwe stało się możliwe i w przeciągu bardzo krótkiego czasu życie Shortiego zmieniło się nie do poznania. Zawsze trzeba walczyć o lepsze jutro!

Może Cię zainteresować