×

Schronisko chciało uśpić mamę i jej dzieci. Reakcja suczki łamie serce na tysiące kawałków

W dniu, kiedy Adrienne Andino wybrała się do schroniska w Orlando na Florydzie, miała odwiedzić psiaka, który przebywał w izolatce. Kiedy znalazła się na miejscu, jej uwagę przykuła jednak jeszcze jedna suczka. Gdy ją zobaczyła, złamało się jej serce.

Suczka tuliła się do szczeniaków

Andino, założycielka ośrodka Pitbull Tailz Rescue, chciała sprawdzić, co słychać u psa przebywającego w izolatce w Orange County Animal Services. W chwili, kiedy przybyła do siedziby, opiekunowie poprosili ją, aby zajrzała jeszcze do pewnej suczki, która również przebywa w tym samym skrzydle. Kiedy to zrobiła, stanęła jak wryta. Okazało się, że suczka nie jest w schronisku na izolacji, a tuli do siebie nowo narodzone szczeniaki! 

Źródło: Adrienne Andino

Źródło: Adrienne Andino

Wraz z dziećmi trafiła do izolatki

Rice Krispie, bo takie imię nosi suczka, została oddana do schroniska na tydzień przed przyjazdem Adrienne. W placówce urodziła swoje maluchy. Była tym przejęta, ale nadal pozostała przyjazna wobec ludzi. Pozwoliła też zająć się sobą pracownikom schroniska. Jednak wciąż odczuwała ból związany z porzuceniem.

Suczka działała silnym instynktem macierzyńskim, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim szczeniętom. Dlatego bywała agresywna, kiedy ktoś się zbliżał. Z tego powodu wraz ze swoimi dziećmi trafiła do izolatki.

Źródło: Adrienne Andino

Źródło: Adrienne Andino

Adrienne dowiedziała się jeszcze o jednym szokującym fakcie. Była szansa, że suczka i jej dzieci znajdą się na liście do uśpienia. Na szczęście tak się nie stało. Andrienne zrobiła psince zdjęcie, aby pomóc jej oraz dzieciom znaleźć wymarzone domy.

Źródło: Adrienne Andino

Źródło: Adrienne Andino

Udostępniła je w mediach społecznościowych. Niedługo potem zgłosiła się do kobiety grupa ratownicza, która nadała suczce nowe imię – Scarlet. Niedługo też sprawi, że psinka opuści schronisko wraz ze szczeniakami na dobre. Bardzo nas to cieszy, mamy nadzieję, że odnajdzie swoje szczęście!

Może Cię zainteresować