Kategorie Psy

Kobieta przypadkiem zamknęła się na ogródku. Na ratunek przyszedł jej sprytny pies

Nie od dziś wiadomo, że psy są bardzo inteligentnymi stworzeniami, które bardzo często nam pomagają. Czasami zdarza się nawet, że potrafią wyciągnąć nas z kłopotów, w które popadliśmy przez własną nieuwagę. Istnieją zarówno fizyczne jak i emocjonalne korzyści płynące z posiadania psa, ale Kaylyn Marie odkryła wyjątkową zaletę dzielenia życia i domu z sympatycznym czworonogiem. Jej drogi pies, Sam, znalazł się w odpowiednim miejscu, kiedy kobieta najbardziej go potrzebowała.

Kobieta przypadkiem zamknęła się na ogródku. Na ratunek przyszedł jej sprytny pies
Kaylyn Marie

Pewnego dnia Marie przez przypadek zamknęła się na ogródku

Podczas wolnego dnia kobieta poszła zanurzyć się w basenie, znajdującym się na jej podwórku. Z domu na ogródek przechodzi się za pomocą szklanych, przesuwanych drzwi. Ku nieszczęściu w pewnej chwili kawałek drewna, którego Marie używa do zamykania drzwi podczas, gdy nie ma jej w domu, źle się ułożył. W wyniku tego drzwi się zablokowały, a kobieta nie była w stanie ich przesunąć.

Marie była uwięziona. Na szczęście jej pies Sam wciąż znajdował się w środku domu

„Udało mi się go nakłonić, aby przesunął kawałek drewna łapkami i otworzył jakoś te drzwi. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że będzie w stanie to zrobić.” – opowiada Marie.

Ku zaskoczeniu kobiety, Samowi udało się otworzyć drzwi!

Marie wszystko nagrywała, a urocze nagranie udostępniła w Internecie. Obejrzało je już prawie 10 mln użytkowników. Możesz zobaczyć je poniżej.

So I locked myself out and I knew nobody was going to be home for hours. Needless to say, I have the best dog ever ?????|||Follow @samthegoodboi on Instagram for more of this good doggo.

Publiée par Kaylyn Marie sur Samedi 9 juin 2018

 

Dzięki sprytnemu psu, Marie mogła wrócić do środka domu. Sam był z siebie niezwykle dumny i świętował swój sukces wraz ze swoją panią.

„On jest bardzo inteligentny i sprytny. To wspaniałe, że mogę na niego liczyć. Chciałabym wiedzieć, co działo się wtedy w jego głowie, ale wiem, że był bardzo podekscytowany całym tym wydarzeniem, a jego największym celem było otwarcie tych drzwi. W nagrodę dostał swoje ulubione przysmaki. Sam to mój najlepszy przyjaciel, który nigdy nie zawiódł. I niech ktoś mi powie, że przecież to ‚tylko pies’.” – mówi właścicielka Sama.

Naszym zdaniem Sam jest bardzo dobrym chłopcem. Zasłużył na wszystkie smakołyki, które Marie dała mu w nagrodę.

Kobieta przypadkiem zamknęła się na ogródku. Na ratunek przyszedł jej sprytny pies
instagram.com

Po sytuacji z drzwiami Sam zyskał sporą ilość fanów, przez co stał się popularny

Film, który Marie wrzuciła do sieci, został już udostępniony prawie 300 000 razy oraz odtworzony 10 mln razy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Sam z całą pewnością zasługuje na rozgłos!

„Myślę, że nie trzeba tutaj wiele mówić. Sam jest po prostu genialny. Uważam, że mam najlepszego psa w całej historii!” – z uśmiechem na twarzy przyznała Marie.

Kobieta przypadkiem zamknęła się na ogródku. Na ratunek przyszedł jej sprytny pies
instagram.com

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć uroczego Sama, koniecznie zajrzyj na jego Instagram.

Fotografie: Kaylyn Marie, instagram.com