×

Mała, zabłąkana suczka, porzucona na polu, zostaje adoptowana przez wyjątkowego tatę

Życie Remi nie zaczęło się zbyt dobrze. Suczka urodziła się na polu, gdzie została porzucona jej mama. Żyła tam wraz z nią i rodzeństwem. Na szczęście psia rodzina została uratowana przed Fundację Labelle, a w ciągu kilku tygodni Remi znalazła swój wymarzony dom. Psinkę adoptował znany aktor, Taylor Lautner, znany z filmu „Zmierzch”, w którym zagrał Jacoba. 

Reklama

„Jest wymarzonym psem”

Łącznie było osiem szczeniąt i ich mama. Suczka urodziła je na polu. Wszystko zostały uratowane około dwa tygodnie później. Niesamowita rodzina zastępcza przygarnęła pod swój dom zarówno mamę jak i  wszystkie osiem szczeniaków, mimo że sami mieli już psa. Przyjechaliśmy po Remi tak szybko, jak było to możliwe, czyli w wieku 10 tygodni. – opowiada Taylor Lautner.

Gwiazdor „Zmierzchu” oraz jego narzeczona, Taylor Dome, mieli już jednego psa – Lily. Lautner nie mógł jednak ukryć podekscytowania, gdy jego partnerka zaproponowała adopcję kolejnego czworonoga.

To było dla mnie oczywiste. Tay wysłała mi zdjęcia Remi i opisała jej historię. Wiedziałem, że musi dołączyć do naszej rodziny. To był najlepszy rok w naszym życiu — ona jest wymarzonym psem. – przyznał Taylor Lautner.

Remi nie tylko uczyniła swoją rodzinę jeszcze szczęśliwszą, ale także przyczyniła się do promocji zwierząt ze schronisk, które potrzebują rodzin na stałe. Teraz, Taylor Lautner bierze udział w tegorocznej kampanii „Hill’s Clear The Shelters”, która ma na celu zachęcić przyszłych właścicieli zwierząt domowych do adopcji futrzanych stworzeń w potrzebie.

Reklama

Jest tak wiele niesamowitych fundacji i schronisk. Zachęcam każdego, kto jest gotowy na kolejny krok, aby zostać rodzicem zwierzaka domowego: udaj się do lokalnego schroniska i adoptuj. – mówi Taylor Lautner .

Remi podarowała Taylorowi jeszcze więcej uznania dla życia

Chciałbym żyć jak Remi. To niesamowite, gdy widzisz, jak bardzo wdzięczne i kochające są zwierzęta ze schroniska. To wyjątkowa więź. Chciałbym być dla innych ludzi taki, jaka Remi jest dla mnie. – dodał Taylor Lautner.

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować