×

Porzucony pies, na obroży miał wiadomość zapisaną cyrylicą. Treść złamała policjantom serca

Kiedy funkcjonariusze policji natrafili na porzuconego psa, nie sądzili, jak straszną prawdę ukrywa. Sprawdzili jego obrożę w poszukiwaniu danych poprzedniego właściciela, jednak znaleźli coś innego, co chwyciło ich za serca… Zwierzak miał dołączoną do swojej obroży bardzo smutną wiadomość.

Porzucony pies skrywał straszną prawdę

Funkcjonariusze policji w Haldensleben w Saksonii natrafili podczas patrolu na porzuconego psa. Zabrali go ze sobą, aby sprawdzić, do kogo należy. Kiedy sprawdzali jego obrożę w poszukiwaniu danych kontaktowych, natrafili jednak na coś innego. Znaleźli wisiorek, który skrywał w sobie smutną wiadomość napisaną cyrylicą. Potrzebne było sprowadzenie tłumacza, aby policjanci mogli odczytać wiadomość, którą miał przy sobie futrzak.

Zdjęcie poglądowe

Jednak, kiedy w końcu ją odczytali, posmutnieli. Takiego komunikatu nikt nie chciałby przeczytać. Napisane było tam “Nikt mnie nie chce”. Ta wiadomość chwyciła wszystkich za serca… to przykre, że ktoś tak potraktował psa i zostawił kartkę z tak przykrą wiadomością.

Czworonóg trafił do schroniska, gdzie będzie czekał na nowy dom. Mamy nadzieję, że jak najszybciej mu się to uda. Naprawdę na to zasługuje! To cudowny i kochający psiak!

 

*miniatura ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować