×

Podczas odprawy okazało się, że ich bagaż ma nadwagę. Byli oszołomieni, gdy otwarli walizkę

26 września Jared i Kristi Owens lecieli do Las Vegas, a przy stanowisku odprawy bagażowej, okazało się, że ich walizka waży zbyt dużo. Gdy zajrzeli do środka, doznali niemałego szoku. Okazało się, że w środku, jak gdyby nigdy nic, zakopana była ich chihuahua!

Reklama

Sprytna chihuahua chciała polecieć na gapę

Jared i Kristi Owens z Teksasu lecieli do Las Vegas, a na lotnisku przy stanowisku odprawy bagażowej, okazało się, że ich walizka waży za dużo. To było nieco dziwne, a więc postanowili zajrzeć do środka. Gdy otwarli torbę, szczęki dosłownie im opadły – w walizce znajdowała się ich chihuahua, która najwyraźniej chciała polecieć na gapę.

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Zważyli torbę i okazało się, że ma jakieś 2,5 kg nadwagi. Otwarliśmy więc walizkę, aby ją trochę przearanżować i nagle ujrzeliśmy naszego psa, który dosłownie wychodził z buta! Byliśmy w niemałym szoku. – mówi Jared Owens.

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Sprytna chihuahua

Sprytna Chihuahua, Icky, od zawsze lubiła zakopywać się w trudno dostępnych miejscach. Tym razem jej pomysłowość przeszła jednak na kolejny poziom.

Reklama

Wiesz, że to będzie niesamowita podróż do  Las Vegas, kiedy po dotarciu na lotnisko okazuje się, że twój bagaż ma 2,5 kg nadwagi, a z walizki nagle wyskakuje chihuahua. Po prostu nierealne! – napisała para na Facebooku.

Na szczęście kobieta pracująca dla linii Southwest Airlines, Cathy Cook, zaoferowała swoją pomoc w opiece nad psiakiem, aby para nie spóźniła się na samolot.

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Historia ze szczęśliwym zakończeniem

Prawdę mówiąc, ta para miała ogromne szczęście, że na stanowisku do odprawy bagażowej odkryto, że ich walizka ma nadwagę. W innym razie nie odnaleźliby psa w torbie, a jeśli czworonóg trafiłby do miejsca w samolocie, w którym przechowywane są walizki, to najprawdopodobniej po wylądowaniu byłby już martwy.

Dzięki Bogu znaleźliśmy naszego psa przed odlotem, ponieważ po dotarciu do Las Vegas najprawdopodobniej by już nie żył. – dodała para.

Jak widać, warto zajrzeć do swojej walizki przed wylotem – a w szczególności, jeśli posiadasz zwierzę domowe!

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować