×

Po długim czasie w końcu znalazł dom. Od dnia adopcji codziennie robi coś, co porusza do łez

Po długim czasie spędzonym w schronisku, Kylo w końcu znalazł idealny dla siebie dom. Zaadoptowała go Meghan Sweers, która pokochała psa od pierwszego wejrzenia. Od tego czasu, czworonóg jest tak wdzięczny swojej nowej właścicielce, że codziennie czule ją przytula. Jest taki szczęśliwy!

Kylo to pies z ogromną miłością. Słodki czworonóg uwielbia przytulać swoją właścicielkę, która zaadoptowała go ze schroniska.

„Kiedy zobaczyliśmy jego zdjęcie na Facebooku, od razu wiedzieliśmy, że musimy go przygarnąć. Byliśmy sobie zwyczajnie przeznaczeni.” – opowiada Meghan.

„Gdy po raz pierwszy wszedł do naszego domu, od razu usiadł mi na kolanach i się do mnie przytulił. To było niesamowite.”

Okazało się, że Kylo skrywał w sobie wiele lęków. M.in. bardzo bał się drewnianej podłogi, więc Meghan i jej mąż pokryli parkiet dywanami.

Kylo to świetny przykład na to, jak przyjazne i sympatyczne są psy jego rasy, która wśród ludzi nie cieszy się zbyt dobrą reputacją.

Czworonóg lubi poznawać nowych ludzi, ale najbardziej jednak kocha swoją panią. Każdego wieczoru czeka przy drzwiach, aż Meghan wróci do domu z pracy. Kiedy wejdzie, natychmiast ją przytula.

„Zrobi wszystko, żebym usiadła i się do niego przytuliła. Jest taki kochany!” – powiedział Sweers.

Uroczy Kylo pokazuje, jak bardzo kochane mogą być psy, które większość ludzi uważa za agresywne. Cieszymy się, że jest tak szczęśliwy w swoim nowym domu! Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć Kylo, zajrzyj na jego Instagram.

Może Cię zainteresować