×

Pies przyniósł nieprzyzwoity „patyk”. Właściciel pęknął ze śmiechu, zdjęcia są hitem Internetu

To, co znalazł ten pies, można bezapelacyjnie uznać jako hit tygodnia! Gdy właściciel zobaczył, co jego pupil ma w pysku, aż oniemiał. Rozłożyło go to na łopatki. Zdjęcie obiegło już Internet i stało się viralem. I wcale nas to nie dziwi. 

Pies przyniósł nietypowy “patyk”

Ashoka jest 15-miesięcznym psem rasy golden retriever. To bardzo żywiołowy i radosny psiak, mieszkający w Leeds (Wielka Brytania) wraz ze swoim opiekunem, Manuelem. Czworonóg kocha bawić się w aportowanie. Nie ma dla niego lepszej zabawy. Jednak tym razem to, co stało się podczas spaceru i ich wspólnych zabaw, rozbroiło opiekuna Ashoki. A wszystko przez nietypowy „patyk”.

Za nic nie chciał go oddać

Pies bawił się ze swoim panem w aportowanie. Gdy pobiegł za rzuconym mu patykiem, wrócił jednak z zupełnie innym, co mocno zaskoczyło opiekuna Ashoki. Czworonóg był dumny ze swojego znaleziska. Jednak Manuel złapał się za głowę, kiedy zobaczył, że pies ma w pysku różowy “patyk”, który wibruje…. To rozbawiło go do granic możliwości. Szczególnie, że Ashoka tak upodobał sobie swoje znalezisko, że za nic nie chciał go oddać.

 

Dopiero później udało się sprawić, aby pies oddał swoje znalezisko. Opiekun musiał przekonać go górą smakołyków, by to zrobił. Następnie przypiął smycz i udali się w drogę powrotną do domu, zostawiając “patyk” na miejscu. Nie wiadomo, czy właścicielka zguby nadal przebywała w parku i raczej już się nie dowiemy… 

Może Cię zainteresować