Kategorie PsyWideoWzruszające

Zaginiony pies wrócił do swojej rodziny po 6 latach. Wszyscy płakali w czasie spotkania

Pies to najlepszy przyjaciel rodziny, a utratę ukochanego zwierzęcia można porównać do starty bliskiej osoby. Więź pomiędzy człowiekiem a jego futrzanym pupilem jest tak mocna, że nie potrafimy pogodzić się z rozstaniem ze zwierzakiem. Zwłaszcza kiedy nie wiemy, co się z nim dzieje. Historia pewnej rodziny, której zaginął pies, dopiero po 6 latach zakończyła się happy endem.

Samotny pies

Mały piesek wędrował ulicami hrabstwa Sumter na Florydzie, kiedy zauważył go pewien mężczyzna. Zagubiony i przerażony Chihuahua bez wahania do niego podbiegł.

Wtulił się w moje ramiona, jakby chciał powiedzieć: „Pomóż mi! Pomóż mi!”. Był bardzo przerażony.

Mężczyzna ze łzami w oczach zawiózł małego pieska do schroniska. Pomimo niedożywienia i mnóstwa pcheł, chihuahua wyrażał tylko wdzięczność. Na całe szczęście miał on wszczepiony mikrochip, dzięki któremu pracownicy mogli podjąć natychmiastowe działania w celu odnalezienia jego rodziny.

Zaginiony pies wrócił do swojej rodziny po 6 latach. Wszyscy płakali w czasie spotkania
Źródło: thedodo.com

Niesamowita historia

Pracownicy schroniska nadali mu imię Alex. Kiedy w końcu udało się im skontaktować z rodziną pieska, zdali sobie sprawę, jak niesamowita jest jego historia. Nie mogli powstrzymać łez.

Okazało się, że jego rodzina mieszka w Neapolu na Florydzie, ponad 225 mil od miejsca, w którym znaleziona Alexa. Swojego małego przyjaciela nie widzieli już od 6 długich lat.

Alex zamieszkał z nimi jako 2-miesięczny szczeniaczek. Miał dwóch braci, z których jeden był od niego większy i wabił się Thunder. Mały chihuahua był bardzo do niego przywiązany. Kiedy więc rodzina oddała Thundera pod opiekę babci, Alex wykopał dziurę pod ogrodzeniem i uciekł w poszukiwaniu swojego starszego brata.

Zaginiony pies wrócił do swojej rodziny po 6 latach. Wszyscy płakali w czasie spotkania
Źródło: thedodo.com/

Szczęśliwy powrót po 6 latach rozłąki

Rodzina Alexa nigdy nie straciła wiary i nieustannie modliła się o jego bezpieczny powrót. Przez cały czas poszukiwali swojego małego przyjaciela. Jednak miesiące zamieniały się w lata, a nadzieja na odnalezienia pieska nieustannie malała.

Kiedy więc po 6 latach otrzymali telefon schroniska, nie mogli uwierzyć, że ich prośby zostały w końcu wysłuchane. Popłakali się, bo wiedzieli, że ich życie w końcu się odmieni.

Martwili się jednak, że po tak długim czasie mały przyjaciel nie będzie ich pamiętał. Ale gdy tylko piesek spojrzał na swoją rodzinę, od razu zaczął energicznie machać ogonem i wskoczył w ramiona swoich opiekunów, żeby się przytulić.

Alex wyrażał sobą tylko czystą radość z powrotu do rodziny. Wszyscy stali i płakali ze szczęścia, przytulając do siebie małego pieska, który odzyskał swoją utraconą rodzinę.

Na poniższym nagraniu można zobaczyć to wzruszające spotkanie:

Ponowne spotkanie z bratem

Teraz Alex jest już w domu, a jego rodzina robi wszystko, aby czuł się tam bezpiecznie. Mały piesek ponownie spotkał się też ze swoim starszym bratem Thundrem. Rodzina zapewnia, że już nigdy nie pozwoli na ich rozłąkę.

Wszyscy wtedy płakali, nawet personel.

Zaginiony pies wrócił do swojej rodziny po 6 latach. Wszyscy płakali w czasie spotkania
Źródło: thedodo.com/

Oby więcej zaginionych piesków trafiło z powrotem do swoich ukochanych opiekunów!

Tagi
Źródła: www.thedodo.com/close-to-home/dog-reunites-with-family-6-years-later
Fotografie: www.thedodo.com/close-to-home/dog-reunites-with-family-6-years-later