Kategorie PsyZabawne

Mądry pies wpadł na sprytny sposób wykorzystania skrzynki na listy. Propsujemy!

Pies odkrył, w jaki sposób może pilnować swojego otoczenia, a dzięki temu wywołuje uśmiech na twarzy wszystkich przechodniów! Swoim pomysłem skradł serca internautów z całego świata. Kto by nie chciał takiego sąsiada!

Sprytne wykorzystanie skrzynki na listy

pies w skrzynce

Skrzynka pocztowa to przydatny wynalazek – można w niej  znaleźć dostarczone przez listonosza listy i przesyłki albo psa! Rigby to roczny psiak który mieszka z Courtney Poole i jej mężem. Już od małego fascynowała go skrzynka, ale jako szczeniak mieścił się tam cały, teraz niestety – sama głowa.

„On jest tak kochany i przyjazny, chce się zaprzyjaźniać z każdym, kto mija nasz dom! Kiedy był mały, lubiliśmy podawać go sobie przez skrzynkę, to w końcu całkiem słodkie otworzyć skrzynkę na listy i zobaczyć tam słodkiego szczeniaczka” – śmieje się Courtney.

pies w skrzynce

Teraz Rigby niestety nie mieści się już do skrzynki, ale na szczęście wchodzi tam jego głowa, więc dalej może kontrolować najbliższe sąsiedztwo.

„Wiele osób spaceruje z psami naszą ulicą i on jest zawsze bardzo podekscytowany. Wystawia głowę i obserwuje przechodniów dopóki ich widać, a ludzie czasami przystają, śmieją się lub robią mu zdjęcia”

Mądry pies wpadł na sprytny sposób wykorzystania skrzynki na listy. Propsujemy!

„Stosunki z listonoszem na początku były nieco napięte – listonosz był nieufny i lekko wystraszony, mój mąż musiał odsuwać Rigby’ego od skrzynki podczas roznoszenia poczty. Przez moment było nerwowo, ale teraz wszystko jest już w porządku. Nasz psiak to taki spryciarz!”

Kto by nie chciał takiego sąsiada!

 

 

Tagi