×

Ktoś brutalnie zastrzelił psa należącego do członka zespołu „Łzy”. Potrzebna jest wasza pomoc!

Adam Konkol to gitarzysta i kompozytor, a także lider i założyciel popularnego zespołu „Łzy”. 11 grudnia artysta podzielił się na swoim Facebooku niezwykle smutną wiadomością – ktoś brutalnie zastrzelił jego ukochanego psa. Muzyk jest całkowicie zrozpaczony. Wyznaczono już nagrodę za pomoc w odnalezieniu sprawcy – wynosi ona 10 tysięcy zł.

„Wszyscy w domu płaczą”

11 grudnia 2021r. Adam Konkol poinformował na swoim Facebooku, że jego pies został brutalnie zastrzelony. Wszystko miało miejsce 11 grudnia 2021r. pomiędzy godziną 10:00 a 11:00 w Bełku na końcu ul. Wysokiej. Zamordowany piesek należał do rasy pomeranian. Wiadomo, że został zabity bronią myśliwską Remington.

Dziś między godziną 10:00 a 13:00 w Bełku na końcu ul. Wysokiej, ktoś zastrzelił nam pieska. Tak, zastrzelił. To był malutki misio, pomeranian, który nikomu nie zrobił nigdy krzywdy.Wszyscy w domu płaczą, dzieci płaczą. Ludzie jak was można nie nienawidzić? – napisał zrozpaczony muzyk na swoim Facebooku.

„Strzał przestrzelił jego brzuch na wylot”

Nasz piesek wyleciał z domu o godz 12:10, a o godzinie 13:00 sąsiad już dzwonił, że leży w śniegu i czy ma go nam przywieźć. Piesek umierał 6 godzin, miał silny organizm. Strzał przestrzelił jego brzuch na wylot, tak żeby nie uszkodzić futra, typowy strzał w lisa. – informuje Adam Konkol.

Wyznaczono już nagrodę

Sprawa została zgłoszona na policję. Wyznaczono także nagrodę za pomoc w odnalezieniu człowieka, który zabił małego pomeraniana. Osoba, która wskaże i udowodni, kto zastrzelił małego pieska, otrzyma 10 tysięcy zł.

Nic nie usprawiedliwia tego. Nic. Nasze dzieci nadal są załamane i nie potrafią tego zrozumieć. Ten, kto to zrobił, wie że to zrobił, nawet jak się „pomylił”, to wie na sto procent, dlatego mam do niego apel. Jeśli masz jeszcze jakiś honor, jeśli masz jaja to przyznaj się, nawet jeśli zabiłeś go „niechcący”, po prostu się przyznaj. Pokaż, że coś zostało z Ciebie z człowieka. – dodał Adam Konkol.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje w tej sprawie, koniecznie skontaktuj się z policją lub Adamem Konkolem.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować