×

Oto pierwsza na świecie obroża, która dba o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego psa!

ZAGINĄŁ PIES! PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE. Takie posty zdecydowanie zbyt często wyświetlają się na naszych tablicach… Prawdą jest, że kochamy nasze zwierzaki tak bardzo, że już sama myśl o rozstaniu przyprawia o łzy i dreszcze.

Reklama

Nikt z nas nie chce przez to przechodzić – ból pomieszany z dezorientacją oraz strachem, że już nigdy więcej nie zobaczymy ukochanego przyjaciela.  

To może się jednak skończyć, ponieważ powstał PETGRAM

Nowoczesna obroża z lokalizatorem dla zwierząt domowych, dzięki której Twój pupil już zawsze będzie bezpieczny, a Ty będziesz spał spokojnie. Będziemy z wami szczerzy – to jest genialne!

Reklama

Twój pupil już zawsze będzie bezpieczny

Petgram to obroża z GPS, która monitoruje aktywność Twojego zwierzaka i jest zintegrowana za specjalną aplikacją. Ten mały, smukły gadżet ma wiele możliwości.

Alarm! Zaginął zwierzak!

W Petgram możesz ustawić granice bezpieczeństwa, w których może przebywać Twój futrzak. Jeśli je przekroczy, zostaniesz o tym natychmiastowo poinformowany. Skorzystaj z Alarmu Publicznego, a inni użytkownicy aplikacji pomogą odnaleźć Twojego uciekiniera. Razem jest łatwiej!

Reklama

Portal społecznościowy Twojego zwierzaka

Petgram zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także rozrywkę. To jedyny na polskim rynku portal społecznościowy dla zwierzaków oraz ich właścicieli.

Jak to działa? To mega proste!

Po prostu stwórz profil swojego pupila i wybierz zdjęcie profilowe. Dziel się chwilami z waszego życia – dodawaj fotki i filmy. Twórz nowe znajomości i korzystaj z czatu. Bierz udział w wydarzeniach, a także twórz własne i zapraszaj na nie swoich znajomych.

Spaceruj z psem i zdobywaj punkty lojalnościowe

Dzięki Petgram możesz brać udział w różnych konkursach i wyzwaniach. Regularnie spaceruj z psem i odwiedzaj nowe miejsca, a zdobędziesz PETCOIN, czyli specjalne punkty lojalnościowe, które możesz wymieniać na produkty dla zwierząt, zniżki lub wsparcie zwierząt w potrzebie. Wyjście na spacer jeszcze nigdy nie było takie ekscytujące!

Zadbaj o zdrowie swojego psa dzięki monitorowi aktywności

W Petgram możesz korzystać z monitora aktywności, który dokładnie sprawdza kondycję Twojego psa – między innymi ile kalorii spala w czasie spaceru. Dzięki uzyskanym danym możesz stale monitorować stan zdrowia swojego przyjaciela. Bierz udział w konkursach i zdobądź nagrodę w kategorii najaktywniejszy pies!

Znajdź usługi w pobliżu

W Petgram możesz szukać usług oferowanych przez innych użytkowników. Znajdziesz tu wszystko: od opieki nad zwierzętami po usługi wyprowadzania na spacer. Korzystaj z nich i oceniaj ich jakość. Prowadzisz firmę z branży zoologicznej? Możesz dodawać własne ogłoszenia.

Pomagaj zwierzakom ze schronisk

Twórcy Petgram sami posiadają zwierzęta, a ich los od zawsze był dla nich niezwykle ważny. Firma regularnie wspiera potrzebujące zwierzęta ze schronisk w Polsce. Ty również możesz to robić! Zdobywaj punkty lojalnościowe PETCOIN i przeznaczaj je na wsparcie futrzaków, które nie miały w życiu szczęścia. Dobroć jest cudowna i zawsze powraca.

Właściciele kochają Petgram!

Ta aplikacja jest genialna. Dzięki niej zawsze widzę, gdzie aktualnie znajduje się mój kociak. On kocha spędzać czas na dworze, a zanim odkryłam Petgram, codziennie martwiłam się, czy wszystko z nim w porządku. Teraz już zawsze wiem, gdzie jest mój pupil i mogę być o niego spokojna. Ta aplikacja jest warta każdej złotówki! – pisze zadowolona klientka.

 

Zdecydowaliśmy się na Petgram, kiedy nasza Sara pierwszy raz nam uciekła. Ona jest bardzo lękliwym psem – wystarczy głośny huk na dworze i od razu próbuje wyrwać się ze smyczy. Teraz jesteśmy spokojni, bo nawet jeśli ucieknie, to z łatwością ją odnajdziemy. Oprócz tego super, że możemy monitorować poziom jej aktywności. Zbieramy też PETCOINY, które wymieniliśmy na zakupy w jednym ze sklepów. Ta aplikacja jest świetna i żałujemy, że dopiero teraz ją odkryliśmy. – recenzują opiekunowie suczki o imieniu Sara.

 

Używam aplikacji dla mojego kota. To mega, że mogę obserwować, gdzie chodzi i jakie miejsca odwiedza. Obroża wcale nie jest za duża i w ogóle nie przeszkadza mojemu synkowi, który jest bardzo aktywny – wychodzi w deszczu, wspina się i goni myszy. Obroża to wszystko przetrwała i cały czas działa bez zarzutu. Spokój ducha jest wart każdej ceny. – przyznaje inny użytkownik Petgram.

Dołącz już teraz i skorzystaj z 50% zniżki

Zapisz się na listę oczekujących na zakup lokalizatora Petgram i skorzystaj z 50% zniżki. Aby dołączyć do społeczności, kliknij TUTAJ.

 

 

 

 

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować