×

Parze urodziło się dziecko. Od tego czasu zauważyli zmianę w zachowaniu swojego psa

Niewiele wiadomo na temat przeszłości psa o imieniu Astro. Nie ma jednak wątpliwości, że bezgranicznie kocha swoich nowych właścicieli – Coreya Jordana i jego narzeczoną Elsę. Odkąd para zaadoptowała go kilka lat temu, Astro zawsze nalegał, by spać pomiędzy nimi w łóżku.

Reklama

W tym tygodniu na świat przyszedł synek Elsy i Coreya – Noah. Wydaje się, że świeżo upieczeni rodzice nie byli jedynymi, którzy niecierpliwie wyczekiwali przyjścia dziecka na świat.

„Astro jest słodkim i pełnym miłości psiakiem. W czasie ciąży zawsze był blisko Elsy i był w stosunku do niej bardzo opiekuńczy. Nigdy nie opuszczał jej boku, a od czasu do czasu kładł głowę na jej brzuchu.” – opowiada Corey.

Para nie była jednak pewna, jak Astro zareaguje na pojawienie się nowego członka rodziny.

Kiedy Noah pojawił się w domu, czworonóg był trochę zakłopotany. Nie trwało to jednak długo.

„Astro powąchał naszego synka, a potem spojrzał na nas, jakby chciał powiedzieć: To jest to, co było w brzuchu mojej pani? Teraz już rozumiem. Muszę otoczyć tę małą istotkę bezpieczeństwem.” – dodaje para.

W krótce ulubionym miejscem psa stał się bok małego Noah. Wierny Astro nie odstępuje chłopca na krok.

„Kiedy Noah płacze w nocy, Astro od razu jest na nogach. On po prostu upewnia się, że wszystko z nim w porządku.”

Podczas gdy Corey i Elsa nadal poznają tajniki rodzicielstwa, jasne jest, że mały Noah zdobył już jednego wiernego przyjaciela.

„Widzę, że ich więź każdego dnia staje się coraz silniejsza.” – mówi Elsa.

Reklama

Może Cię zainteresować