×

Obsesja zapewniła temu psu międzynarodową sławę. Nic go nie powstrzyma

Niektórzy lubią poleżeć, niektórzy lubią bieganie, a inni po prostu kochają stosy jesiennych liści. Labrador o imieniu Stella ma jednak zupełnie inną obsesję. Nie będziecie mogli oderwać się od jej szaleństw!

Stella – labrador, któremu sławę przyniosły liście

Każdy z nas ma swoje delikatne dziwactwa, które de facto sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, a nie „dziwni”. Niestety ludzie coraz częściej zapominają o swojej oryginalności po to, żeby nie wzbudzać nadmiernego zainteresowania czy też prowokować niezręcznych dyskusji.

Tymczasem zwierzaki kompletnie nie mają takich rozterek. Jeżeli kot lubi leżeć zwinięty w tzw. „chiński paragraf” – robi to, jeżeli niedźwiedź lubi drapanie po plecach – ociera się o drzewo, ile dusza zapragnie, a jeżeli kocha liście… to cóż – cieszy się nimi w sposób niekontrolowany.

https://www.instagram.com/p/CBjh9EQBcNn/

Właśnie takie podejście reprezentuje labrador Stella. Suczka żyje ze swoją rodziną w pięknym domu w Maine w Stanach Zjednoczonych. Ma bardzo dużo ruchu – suczka pływa, biega i obwąchuje do woli, jednak dopiero kiedy nadchodzi jesień, ujawnia swoją prawdziwą obsesję.

Filmy ze Stellą szalejącą w kopcach liści przyniosły jej międzynarodową sławę, a jej właścicielom miliony odsłon i obserwatorów na Instagramie (śledzi ją już prawie 400 tys. osób!). Wszyscy bez wątpienia zyskali jednak dobry humor i uśmiech na twarzy, bo jak się nie uśmiechnąć patrząc na takie szczęście?

Obejrzyjcie koniecznie The best of Stella’s jumps! To kompilacja najlepszych scen z najpopularniejszych nagrań:

Może Cię zainteresować